Sejas kopšanai, esot ceļā

Mēs visi vēlamies, lai mūsu āda izskatītos mirdzoša un veselīga, taču reizēm ir grūti atrast laiku ādas attīrīšanas procedūrai. Micelārais ūdens un sejas salvetes ir ātrs un ērts risinājums.

Kas ir sejas kopšanas rituāls?

Uzziniet, kāpēc ādas kopšana ir tik svarīga, un kā jūs varat attīrīt savu ādu, nodrošinot tai nepieciešamās maigās rūpes!

Kāpēc micelārais ūdens ir maigākais ādas attīrīšanas līdzeklis?

  • Micelārais ūdens: īpaša formula ikvienam ādas tipam.
  • Maigs, saudzējošs un kopjošs – piemērots pat jutīgai ādai.
  • Šī tehnoloģija līdzīgi kā magnēts noņem netīrumus.
  • Lai notīrītu netīrumus, dekoratīvo kosmētiku un pat skropstu tušu, ir nepieciešama tikai viena salvete.
  • Nav nepieciešams berzēt un noskalot ādu.
  • Pēc dekoratīvās kosmētikas noņemšanas uz ādas nepaliek nekādas paliekas, āda ir tīra un svaiga.
  • Trīs funkcijas vienā līdzeklī – attīrīšana, mitrināšana un tonizēšana.
  • Jūsu sejas kopšanas rituāls „trīs vienā”.

Ātra un vienkārša ādas attīrīšanas procedūra

Attīrošo micelāro salvešu galvenā priekšrocība ir to lietošanas ērtums, pat atrodoties ceļā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atsvaidzināties, atrodoties ārpus mājas, vai arī noņemt dekoratīvo kosmētiku pirms sporta nodarbības

Pilnvērtīga sejas kopšanas procedūra

Mums visiem patīk lietot sejas salvetes, lai attīrītu un atsvaidzinātu ādu, esot ceļā. Bet parasti tās jums nevar piedāvāt pilnvērtīgu sejas kopšanas procedūru. Savukārt micelārā ūdens salvetes gan attīra jūsu sejas ādu, gan arī tonizē un mitrina to.

Kāpēc ir tik svarīgi attīrīt seju?

Jūsu sejas āda visas dienas garumā ir pakļauta piesārņojumam un dažādiem netīrumiem.
 
Patiesībā mēs bieži neapzināti pieskaramies savai sejai un pārnesam vai izplatām tālāk baktērijas, piemēram, turot tālruni pie auss vai berzējot degunu. 

Regulāra sejas kopšanas procedūra palīdz noņemt netīrumus, mikrobus, lieko sebumu un dekoratīvās kosmētikas paliekas, lai ādas poras netiktu nosprostotas. Tas palīdz saglabāt mirdzošu, dabīgi skaistu ādu. 

Vai zinājāt, ka netīrumu un piesārņojuma pēdu noņemšana no sejas ir svarīga ne tikai vakarā, bet ka arī no rīta ir ieteicama maiga ādas attīrīšana? 

Ja vēlaties ietaupīt nedaudz laika vakarā, glabājiet savu NIVEA saudzējošo micelāro ūdeni blakus gultai, lai ātri notīrītu ādu pirms došanās gulēt.

Micelārais ūdens – rituāls „trīs vienā”

Jau nodēvēts par revolūciju ādas kopšanā, NIVEA micelārais ūdens un micelārās salvetes vienlaikus nodrošina gan ādas attīrīšanu, gan tonizēšanu, gan mitrināšanu.
 
Magnētam līdzīgā tehnoloģija nodrošina intensīvu attīrīšanu un dekoratīvās kosmētikas noņemšanu ar vienu vates ripiņas vai mitrās salvetes pieskārienu. 

Nevienam nepatīk izlaist savu ādas attīrīšanas rituālu, bet ne visiem ir laiks un enerģija ilgi stāvēt pie spoguļa.

NIVEA micelārās salvetes ir ideāls veids, kā uzturēt veselīgu ādas izskatu, arī esot ceļā un neziedojot tam daudz laika.

Ātrai sejas kopšanas procedūrai

Šajā aizņemtības laikmetā ir normāli, ka meklējam veidus, kā vienkāršot savu dzīvi. Ietaupiet laiku sev, lietojot mūsu ādas kopšanas līdzekļus!

Ādas kopšana lielpilsētā

NIVEA saudzējošais micelārais ūdens ir īpaši piemērots piesārņojuma un izplūdes gāzu radīto putekļu un netīrumu noņemšanai no sejas. Dzīve pilsētā var „atspēlēties” uz jūsu ādas, bet NIVEA maigais sastāvs nodrošinās intensīvu un rūpīgu ādas attīrīšanu.

Ērtas sejas salvetes

Līdzīgi NIVEA saudzējošajam micelārajam ūdenim, arī NIVEA micelārās salvetes, pateicoties unikālās micelārās tehnoloģijas iedarbībai, no ādas noņem pat vissīkākās dekoratīvās kosmētikas, netīrumu un citu vielu daļiņas.

Kāpēc NIVEA micelārais ūdens ir ideāls kompanjons ceļojumā?

1. Nav nepieciešams ūdens

Lai lietotu micelāro ūdeni, jums vajag tikai vates ripiņu, bet pēc tam nekas nav jānoskalo. Ja lietojat NIVEA micelārās salvetes, tad jums tikai jānotīra seja, un gatavs! Šis ir ideāls risinājums gariem ceļojumiem vilcienā vai ar lidmašīnu. 

2. Trīs līdzekļi vienā iepakojumā

Micelārais ūdens piedāvā sejas kopšanu „trīs vienā”. Tā vietā, lai ņemtu līdzi gan attīrošo līdzekli, gan dekoratīvās kosmētikas noņēmēju, gan viegli mitrinošu līdzekli, jūs varat droši izvēlēties vienīgi micelāro ūdeni.

3. Piemērotas rokas bagāžai

Nepietiek vietas šķidrumiem paredzētajā maisiņā, dodoties uz lidmašīnu? Neuztraucieties! Jūs varēsiet lidmašīnā paņemt līdzi NIVEA micelārās salvetes „trīs vienā”, un tas prasīs minimālu vietu jūsu somā.
background

Yoga is good for your body and soul

Did you know it is also good for your face?