AFTER SUN SENSITIVE želejveida krēms pēc sauļošanās

NIVEA SUN After Sun Sensitive nomierinošais un apsārtumu samazinošais želejveida krēms tūlītēji mazina saules kairinātas ādas simptomus.

Normāla āda

Vairāk produktu no šī klāsta

Priekšrocības

Pēc sauļošanās
Ātri iesūcas ādā
Nomierinošs
Normāla āda

Product Highlights

  • Mitrinošs un nomierinošs sastāvs
  • 48 stundu mitrināšana
  • Ar organisku alveju un antioksidantu
  • Tūlītēji mazina kairinājumu un apsārtumu
  • Ātri uzsūcas
  • Nav lipīgs un taukains
  • Bez aromāta

1

Apply generously after sun exposure and smooth in evenly

2

Reapply whenever your skin feels dehydrated

3

Skin compatibility dermatologically approved.

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA SUN After Sun Sensitive nomierinošais un apsārtumu samazinošais želejveida krēms tūlītēji mazina saules kairinātas ādas simptomus. Tas ir piemērots jutīgai ādai un ādai ar alerģiju pret sauli. Pateicoties nomierinošajam sastāvam, kurā ir gan organiska alveja, gan antioksidants, tas tūlītēji mazina kairinājumu un apsārtumu, atvieglojot saules kairinātas ādas stāvokli. Želejveida krēms mitrina ādu 48 stundas un nostiprina ādas dabisko aizsargbarjeru. Tā sastāvs ir viegls, nav tauks un lipīgs un ātri uzsūcas. Saderība ar ādu dermatoloģiski pierādīta. Aizsargājiet sevi un visu ģimeni, izmantojot mūsu Protect & Moisture vai Protect & Bronze produktus un Kids Protect & Care produktu klāstu! Izmēģiniet mūsu jaunos NIVEA SUN UV Face krēmus aizsardzībai pret sauli, kas īpaši izstrādāti sejas ādas aizsardzībai!

Vienības numurs 85532 (85532-01540-23)

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Aromāts

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Alcohol Denat., Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Dimethicone, Chondrus Crispus Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol

Aktīvās sastāvdaļas: Bio Aloe Vera, Licorice Extract, Glycerine