NIVEA dezodorants rullītis vīriešiem DEEP

50 ml

Priekšrocības

Dezodoranta aizsardzība

Atsvaidzinošs

Product Highlights

  • Noturīga sausas un tīras ādas sajūta kā tikko pēc dušas
  • Antibakteriālais sastāvs ar aktīvo ogli spēcīgi iedarbojas pret baktērijām
  • Bez redzamiem melniem atlikumiem
  • Uzticama 48 stundu antiperspiranta aizsardzība

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA MEN DEEP antiperspirants aizsargā ādu pret svīšanu un baktērijām noturīgai sausas un tīras ādas sajūtai kā tikko pēc dušas. Efektīvais sastāvs ar aktīvo ogli spēcīgi iedarbojas pret baktērijām, un to papildina moderns un vīrišķīgs tumšās koksnes aromāts.

Brīdinājums.

Draudi: Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Sargāt no bērniem. Lietojiet tikai paredzētajam nolūkam. Neizsmidziniet acu tuvumā. Otrreizējai pārstrādei nodot tikai tukšus flakonus. Neizsmidziniet ilgstoši un neieelpojiet.

Vienības numurs 80031 (80031-07615-28)

1

Uzklāt uz padušu ādas.

2

Ļaujiet nožūt.

3

Nelietojiet uz sakairinātas vai savainotas ādas.

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Steareth-21, Parfum, Persea Gratissima Oil, Charcoal Powder, Trisodium EDTA, BHT, Linalool, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol