NIVEA MEN skūšanās želeja DEEP

Sastāvs ar aktīvo ogli attīra ādu un nodrošina gludu skuvekļa slīdēšanu.

Priekšrocības

Attīrošs

Product Highlights

  • Ar aktīvo ogli
  • Attīra ādu
  • Nodrošina gludu skūšanu
  • Mīkstina rugājus
  • Aizsargā ādu no kairinājuma

1

Pirms lietošanas spēcīgi sakratīt, turēt tvertni vertikāli.

2

Iemasējiet želeju mitrā sejas ādā.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Jaunā formula ar aktīvo oglekli attīra ādu un nodrošina īpaši ērtu skūšanos. Tas mīkstina rugājus un aizsargā ādu. Atstāj īpašu tīrības sajūtu.

Brīdinājums.

Brīdinājums: Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt. Turēt pietiekamā attālumā no karstuma avotiem, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Sargāt no bērniem. 3,5% no satura masas ir uzliesmojošas vielas.

Vienības numurs 81789 (81789-07600-16)

Local registration number 2680884

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Oleth-20, Isopentane, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Charcoal Powder, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Laureth-2, PEG-14 M, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Polyisobutene, Isobutane, Piroctone Olamine, BHT, Linalool, Limonene, Parfum, CI 77266