DUŠAS ŽELEJA ACTIVE CLEAN

Inovatīva dušas želeja ar formulu, kas satur aktīvās ogles, efektīvi mazgā un vienlaikus kopj ķermeni, seju un matus.

Size

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Attīrošs
Visiem ādas tipiem

Product Highlights

  • Kopjoša formula ar aktīvo ogli
  • Piemērota sejas, ķermeņa un matu mazgāšanai
  • Attīra ādu un novērš ādas sausumu
  • Vīrišķīgs aromāts
  • Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu

Uzzināt vairāk par šo produktu

Dušas želeja vīriešiem NIVEA Men® Active Clean ir paredzēta ķermeņa, sejas un matu mazgāšanai. Tā inovatīvā formula ir bagātināta ar aktivētajām oglēm, kuru spēcīgās saistošās īpašības ir labi zināmas. Aktivētās ogles iedarbojas uz piesārņojumu kā magnēts. Pateicoties tai Tava āda un mati ir rūpīgi nomazgāti un atbrīvoti no jebkāda veida netīrumiem. Dušas želeja sniedz atsvaidzinošu sajūtu. Tai ir vīrišķīgs aromāts un maiga formula. Pateicoties tai želeja ir piemērota ikdienas lietošanai. Tava āda ir pabarota un kopta. Dermatoloģiski pierādīta saderība ar ādu.

Vienības numurs 84045 (84045-07600-45)

Local registration number 1871449

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Sodium Chloride, PEG-3 Distearate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trisodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Geraniol, Citronellol, Parfum, CI 77266 (Carbon Black)