DUŠAS ŽELEJA SPORT

Atjaunojoša dušas želeja vīriešiem nodrošina efektīvu atsvaidzināšanu pēc sporta aktivitātēm, atstājot svaigu, vīrišķīgu aromātu – izmēģini to pēc treniņa.

Size

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Minerāli
Visiem ādas tipiem

Uzzināt vairāk par šo produktu

NIVEA Men® Sport ir atjaunojoša dušas želeja ar laima aromātu, kas veido bagātīgas putas un atslābina nogurušo ķermeni, īpaši pēc sportiskām aktivitātēm. Pateicoties minerālu saturam, želeja sniedz ilgstošu kopšanu un efektīvi attīra ķermeni, seju un matus. Tās svaigais aromāts sniedz patīkamu tīrības un svaiguma sajūtu, kas pavadīs Tevi ilgu laiku. Produktam ir ādai draudzīgs pH, un tas ir dermatoloģiski pārbaudīts. Tas sniedz reālu enerģijas devu dušas laikā! Lai nodrošinātu svaiguma efektu vēl ilgāk, izmanto citus Sport sērijas kosmētikas līdzekļus, piemēram, antiperspirantu, kas uz ilgu laiku nodrošinās Tev pārliecību par sevi.

Vienības numurs 81078 (81078-07600-43)

Local registration number 1009541

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Helianthus Annuus Seed Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-7, Citric Acid, Glycol Distearate, Laureth-4, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, CI 42090

Special Ingredients

Minerāli