DUŠAS ŽELEJA ENERGY

Uzmundrinoša dušas želeja vīriešiem nodrošina ilgstošu svaigumu katru dienu.

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Attīrošs
Piparmētru ekstrakts
Visiem ādas tipiem

Uzzināt vairāk par šo produktu

Dušas želeja vīriešiem NIVEA Men® Energy ir paredzēta ķermeņa, sejas un matu mazgāšanai. Ne tikai garantē svaigumu un enerģiju visai dienai, bet arī rūpīgi attīra ādu, nepadarot to sausu. Piparmētru ekstrakts sniedz svaigu vīrišķīgu aromātu, kas piešķirs mundrumu katrai Tavai dienai. Šis kosmētikas līdzeklis izstrādāts, īpaši domājot par vīriešiem. Tas nodrošina vispusīgu kopšanu dušas laikā un iedarbojas kā īsts enerģijas lādiņš.

Vienības numurs 80803 (80803-07600-45)

Local registration number 1009446

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Menthol, Sodium Chloride, Alcohol Denat, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-7, Citric Acid, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Benzyl Alcohol, Coumarin, Citral, CI 61570

Special Ingredients

Piparmētru ekstrakts