ACU KRĒMS CELLULAR ANTI AGE

15 ml

Priekšrocības

  • Nekavējoties samazina smalkās līnijas ap acīm
  • Atsvaidzina ādu zonā ap acīm
  • Atjauno mitrumu jutīgajā zonā ap acīm

Uzzināt vairāk par šo produktu

Jaunais klāsts NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER uzlabo šūnu atjaunošanās procesu par +33 % 24 h stundu laikā, bet kolagēna ražošanu — par +24 % 7 dienu laikā*. Rezultāts — āda izskatās acīm redzami jaunāka un stingrāka. Formula ar šūnas aktivizējošām* sastāvdaļām – hialuronu un kolagēna stimulāciju: • Aktivizē ādas šūnas, veicinot dabisku to hialuronskābes un kolagēna ražošanu*. • Uzlabo šūnu atjaunošanos un paātrina pašas ādas atjaunošanās ātrumu. • Tiek piepildītas grumbas un smalkās līnijas ap acīm. • Tiek atjaunots ādas mitruma līmenis ap acīm. • Āda tūlīt izskatās atsvaidzināta. Lietojiet katru dienu, plikšķinot maigi iemasējiet ādā ap acīm. Saderība ar ādu un acīm ir dermatoloģiski un oftalmoloģiski apstiprināta. Bez aromāta. Piemērots kontaktlēcu lietotājiem. * In Vitro testi. Izņemot Hyaluron Cellular Filler serumu-esenci: + 22 % paātrināts šūnu reģenerācijas process 24 stundās.

Vienības numurs 82387 (82387-01540-06)

11

Notīri seju.

22

Uzklāj krēmu ādai ap acīm.

33

Produkts ir oftalmoloģiski pārbaudīts.

44

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, lieto arī citu šīs līnijas kosmētiku: dienas krēmu, nakts krēmu un serumu.

Special Ingredients

Hialuronskābe

Magnolijas ekstrakts

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Methylpropanediol, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Behenyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Glyceryl Stearate Citrate, Polymethylsilsesquioxane, Dicaprylyl Ether, 1,2-Hexanediol, Cocoglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Magnolia Officinalis Bark Extract, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Sodium Hyaluronate, Dimethicone, Sodium Carbomer, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, CI 77891