(0)

ACU KRĒMS CELLULAR ANTI AGE

15.00 ml

Priekšrocības

  • Nodrošina ādai tūlītēju svaigu izskatu
  • Nekavējoties izlīdzina mīmiskās grumbiņas ap acīm
  • Jutīgā āda ap acīm ir intensīvi mitrināta
  • Pierādīta ādas elastības uzlabošanās un atjaunošanās
  • Mazina grumbas

Uzzināt vairāk par šo produktu

Regulāri izmantojot acu krēmu NIVEA® CELLular Anti-Age, tas paātrina ādas ap acīm dabisko reģenerācijas procesu, kas ir ādas šūnu vitalitātes un jaunības rādītājs. Zīdainā krēma struktūra maigi saplūst ar ādu ap acīm, āda to ātri uzsūc, nodrošinot tūlītēju komforta sajūtu un efektīvu iedarbību. Inovatīvā formula satur ādai draudzīgus un šūnu līmenī aktīvu savienojumu komponentus: hialuronskābi, magnolijas ekstraktu un kreatīnu. Īsās ķēdes hialuronskābe palielina ādas spēju saistīt ūdeni, magnolijas ekstrakts palīdz uzlabot ādas pretestību oksidatīvajam stresam, bet kreatīns palielina šūnu enerģiju. Krēma iedarbības rezultātā izteikti samazinās mīmisko grumbu redzamība, jutīgā āda ap acīm kļūst gludāka, labāk mitrināta, un, kā apstiprina pētījumi – noteikti palielinās tās tvirtums un atjaunošanās. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, lieto kopā ar citiem līnijas NIVEA® CELLular Anti-Age kosmētikas līdzekļiem: dienas krēmu, nakts krēmu un serumu.

Vienības numurs 82387 (823870154006)

Novērtējumi un pārskati

0
vēl nav vērtējuma (0 Vērtējumi)

11

Notīri seju.

22

Uzklāj krēmu ādai ap acīm.

33

Produkts ir oftalmoloģiski pārbaudīts.

44

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, lieto arī citu šīs līnijas kosmētiku: dienas krēmu, nakts krēmu un serumu.

Special Ingredients

Hialuronskābe

Magnolijas ekstrakts

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Glycerin, Methylpropanediol, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Behenyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Glyceryl Stearate Citrate, Polymethylsilsesquioxane, Dicaprylyl Ether, 1,2-Hexanediol, Cocoglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Magnolia Officinalis Bark Extract, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Sodium Hyaluronate, Dimethicone, Sodium Carbomer, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, CI 77891