DERMA SKIN CLEAR SKRUBIS ĀDAI AR NOSLIECI UZ IZSITUMIEM UN NEPILNĪBĀM

Vēlaties atgūt kontroli pār savu ādu? Šī skrubja sastāvs ir īpaši izstrādāts ādai ar noslieci uz izsitumu un nepilnību veidošanos.

Ar tendenci uz ādas nepilnībām
Ar tendenci uz ādas nepilnībām

Priekšrocības

Ar tendenci uz ādas nepilnībām
Ar tendenci uz ādas nepilnībām

Product Highlights

  • Salicilskābi un Niacinamīdu saturošais sastāvs palīdz samazināt ādas taukainību un mitrina ādu
  • Attīra poras.

1
Maigi iemasējiet mitrā sejā un noskalojiet.

Uzzināt vairāk par šo produktu

Vēlaties atgūt kontroli pār savu ādu? Šī skrubja sastāvs ir īpaši izstrādāts ādai ar noslieci uz izsitumu un nepilnību veidošanos. Salicilskābi un Niacinamīdu saturošais sastāvs samazina melnās un baltās pinnes un attīra poras. Nepadara ādu sausu. Klīniski pārbaudīts*. Vegānisks sastāvs - bez dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām. Pudele izgatavota no 98% pārstrādāta materiāla, izņemot etiķeti, vāciņu un dozatoru.

Brīdinājums.

Nelietojiet zonā ap acīm.

Vienības numurs 98757 (98757-01540-01)

Local registration number 4029159

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Iekļauts: Aqua, Coco-Glucoside, Coco-Betaine, Microcrystalline Cellulose, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Lactic Acid, Niacinamide, Salicylic Acid, Cellulose, Mannitol, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Benzophenone-4, Parfum, CI 77289