kā-iedarbojas-saules-aizsargkrēms-galvene

Kā iedarbojas saules aizsargkrēms?

Iepazīstieties ar saules aizsargkrēmu zinātnisko pamatojumu!

Uzziniet, kas ir SPF un kā saules aizsargkrēmi aizsargā ādu! Dalīsimies arī dažos padomos, cik bieži ir atkārtoti jāuzklāj saules aizsargkrēms.

Viss par saules aizsargkrēmiem, no A līdz Z

Sākot ar sprejiem un aerosoliem, līdz ūdensizturīgiem līdzekļiem – uzziniet, kurš saules aizsarglīdzeklis jums būtu vispiemērotākais un cik bieži tas būtu jālieto!

Kāda veida saules aizsargkrēmi jums patīk vislabāk?

Ir pieejami četru veidu saules aizsargkrēmi. Ir spreji ar nospiežamo dozatoru, ar roktura dozatoru, losjoni un aerosoli. Kāds jums patīk vislabāk?

Kā un kāpēc lietot saules aizsarglīdzekļus

Tagad mēs esam uzzinājuši par visdažādākajiem saules aizsarglīdzekļu veidiem, un nu ir laiks palūkoties, kā tie iedarbojas uz jūsu ādu.

Kā iedarbojas saules aizsargkrēms?

uv-saule

Saules aizsarglīdzekļi izveido aizsargbarjeru starp jūsu ādu un saules radīto UV starojumu. Vairums saules aizsarglīdzekļu satur minerālvielu filtrus, kas atspoguļo UV starojumu, un ķīmiskos filtrus, kas absorbē gaismu, lai jūsu āda negūtu saules apdegumus.

Kas notiek ar ādu tad, kad esat lietojuši saules aizsarglīdzekli?

Ja jūs lietojat saules aizsarglīdzekļus, tad jūs palīdzat savai ādai saglabāt tās veselīgumu, dabiskumu un skaistumu. Saules aizsarglīdzekļu lietošana palīdz izvairīties no noturīgiem ādas bojājumiem, kas var izpausties kā grumbas un saules apdegumi, to lietošana arī mazina ādas vēža risku.

Turklāt tādi saules aizsarglīdzekļi kā NIVEA SUN Protect & Refresh Invisible Cooling Sun Spray SPF 20 ne tikai aizsargā ādu pret sauli, bet satur arī mitrinošas sastāvdaļas, kā arī piedāvā patīkami atsvaidzinošu efektu, - āda kļūst svaiga un zīdaina.


Skaisti vārdi

citāts-saule