Flexible Curls & Care matu putas

Flexible Curls & Care matu putas. Rūpējas par patīkamu matu.

Visiem ādas tipiem

Priekšrocības

Define curls
Kopjošs
B3 vitamīns
Visiem matu tipiem
Visiem ādas tipiem

Uzzināt vairāk par šo produktu

Flexible Curls & Care matu putas Rūpējas par patīkamu matu sajūtu un nodrošina elastīgas lokas.

Brīdinājums.

Draudi: Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols. Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem. Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas. Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Sargāt no bērniem. Lietojiet tikai paredzētajam nolūkam. Neizsmidziniet acu tuvumā. Otrreizējai pārstrādei nodot tikai tukšus flakonus. Neizsmidziniet ilgstoši un neieelpojiet.

Vienības numurs 86945 (86945-07610-56)

Local registration number 1029056

Sastāvdaļu saraksts

Piezīme
Norādītās sastāvdaļas atbilst pašreizējam ražošanas stāvoklim. Tā kā mēs regulāri pielāgojam savas formulas, lai iekļautos jaunos zinātniskos atklājumos, uz iepakojuma sniegtais paziņojums par sastāvdaļām tiek piemērota katrā konkrētajā gadījumā.

Nav iekļauts Silikons

Iekļauts: Aqua, Butane, VP/VA Copolymer, Isobutane, Propane, Panthenol, Niacinamide, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-68, Polyquaternium-4, Pantolactone, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

Special Ingredients

B3 vitamīns