Dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzeklis

Pat ja vakarā pēc ilgas ballītes to negribas darīt, ir ļoti svarīgi notīrīt dekoratīvo kosmētiku! Jūsu skropstas un āda spēs saglabāt savu skaistumu tikai tad, ja notīrīsiet dekoratīvo kosmētiku.

Nekad vairs neaizmirstiet notīrīt dekoratīvo kosmētiku!

Ir ļoti žēl dienas beigās tīrīt nost dekoratīvo kosmētiku, kas ir tik mākslinieciski uzklāta! Bet no tā vienkārši nedrīkst izvairīties, un jūsu āda būs jums pateicīga.
Dekoratīvā kosmētika
Vēlākais brīdis, kad lietot dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekli, ir pirms došanās uz gultu – tādējādi jūs arī nesasmērēsiet gultas veļu ar dekoratīvās kosmētikas paliekām.

Nost ar dekoratīvo kosmētiku!

Katru dienu, neatkarīgi no tā, ko jūs darījāt un vai jūs lietojāt dekoratīvo kosmētiku vai arī pavadījāt dienu bez dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas, uz jūsu ādas sakrājas putekļu daļiņas, liekais sebums un ādas plēksnītes, neļaujot ādai elpot. Tāpēc šie netīrumi katru dienu ir jānotīra.
Ja jūs lietojat arī dekoratīvo kosmētiku, tad jūsu āda var reaģēt ar kairinājumu.

Ādai bez izsitumiem: neaizmirstiet notīrīt dekoratīvo kosmētiku!

Ādas atjaunošanās sākas tieši naktī. Tomēr, ja nav notīrīta dekoratīvā kosmētika, poras nosprostojas. No tā rodas melnās pinnes un izsitumi. Pat ja jūs nelietojat dekoratīvo kosmētiku un lietojat vienīgi krēmu, jums vakaros tomēr vajadzētu rūpīgi notīrīt ādu. Katru dienu apkārtējās vides netīrumi un kaitīgas vielas nosēžas uz ādas, tāpēc tā ir jānotīra. Tad jūsu āda vienmēr būs veselīgi sārta un svaiga.

Neizlaidiet nevienu no šim trim posmiem: attīriet, tonizējiet un mitriniet ādu, lai jūsu āda būtu atsvaidzināta un mirdzoša katru dienu.
Attīrošajiem un mitrinošajiem līdzekļiem, protams, vienmēr ir jāatbilst jūsu ādas tipam. Attīrot ādu, vispirms notīriet acu dekoratīvo kosmētiku un pēc tam pilnībā notīriet visu seju.
Ideāla āda

Maigi attīrošie līdzekļi, piemēram, NIVEA Double Effect acu kosmētikas noņemšanas līdzeklis, nodrošina maigu dekoratīvās kosmētikas noņemšanu un rūpīgi attīra ādu.

Skropstu tuša
NIVEA Waterproof Eye Make-up Remover palīdz notīrīt noturīgu lūpukrāsu un ūdensizturīgu skropstu tušu. Tas maigi mitrina skropstas un noņem arī ūdensizturīgas dekoratīvās kosmētikas paliekas.

Ir jānotīra arī skropstu tuša

Nepieļausim „pandas acis”: ja skropstu tuša netiek notīrīta, tad tās daļiņas var sabirt jums acīs! Skropstu tušas paliekas var spēcīgi sausināt pašas skropstas. Sliktākajā gadījumā tās pat var vispār nolūzt. Īpašie acu dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekļi, piemēram, NIVEA Gentle Eye Make-up Remover, viegli noņem skropstu tušu un vienlaikus nomierina jutīgo ādu acu rajonā. Uzsmidziniet nedaudz līdzekļa uz vates ripiņas un maigi novelciet ar to pār aizvērtām acīm.

Uzmanieties!
Tīriet tikai virzienā no iekšpuses uz āru, citādi jūs riskējat veicināt grumbu veidošanos. Attīrošo salvešu iedarbība uz jutīgo ādu rajonā ap acīm parasti ir pārāk agresīva – jūs varat sajust nepatīkamu dedzinošu sajūtu.

Jūsu jaunais skaistumkopšanas rituāls

product-stage-bg