Lūpu kopšana: kā uzturēt lūpu veselību

Ja jums būs savs lūpu kopšanas rituāls un jūs vienmēr centīsieties mitrināt savas lūpas, tad tās vienmēr izskatīsies skaistas un būs veselīgas.

Slepenais līdzeklis gludai lūpu ādai: lūpu balzams

Lūpu balzams ir īsts glābējs sausām un sasprēgājušām lūpām. Uzklājot to regulāri, lūpu āda būs pabarota un jums būs lieliska sajūta.

4 ieguvumi no regulāras lūpu balzama uzklāšanas

  • Lūpu āda nelobās – lūpu balzams acumirklī mazina lūpu ādas lobīšanos.
  • Lūpu pomāde izskatīsies labāk, jo lūpas būs līdzenas.
  • Plaisiņas pazudīs ātrāk, jo lūpu āda tiks pastāvīgi mitrināta.
  • Jūs izskatīsieties jaunāks(-a) – mitrinātas lūpas padara izskatu daudz jaunāku.

Kas ir lūpu balzams un kāpēc to ir svarīgi lietot?

Āda uz lūpām ir daudz plānāka un maigāka nekā uz pārējās sejas. Tāpēc tā ir daudz uzņēmīgāka pret apkārtējās vides faktoriem, piemēram, temperatūru, zemu mitruma līmeni un citām ietekmēm. Šie faktori var sausināt ādu, lūpu āda var sākt lobīties un plaisāt, un tas var radīt ļoti nepatīkamu sajūtu.

Piemeklējot pareizu lūpu balzamu vai lūpu sviestu, kas būtu atbilstošs jūsu lūpu vajadzībām, un uzklājot to vairākas reizes dienā, jūsu lūpas nekļūs sausas un neradīsies nepatīkamas sajūtas. Piemēram, NIVEA Vanilla & Macadamia kopjošais lūpu sviests satur šī sviestu un mandeļu eļļu, kas nodrošina lūpām intensīvu mitrināšanu un ilgstošu kopšanu. Ja pastāvīgi turēsiet savā rokassomiņā lūpu balzamu vai lūpu sviestu, tad jūsu lūpas būs vienmēr mitrinātas, lai arī kādi būtu laikapstākļi.
Lūpu balzami ne tikai baro lūpas, bet arī rada aizsargājošu kārtiņu, kas atvaira apkārtējas vides negatīvās ietekmes.
smaids

Pievienojiet nedaudz krāsas!

Daži Nivea lūpu balzami, piemēram, NIVEA Cherry Shine kopjošais lūpu balzams, ne tikai pabaro lūpas, bet arī piešķir tām nedaudz krāsas. Šāds tonis ir ideāls tām dienām, kad jūs nevēlaties lietot lūpukrāsu, bet tomēr vēlaties izskatīties neuzkrītoši labi.
lūpas

Lūpu sviests: mitriniet lūpas ar lūpu sviestu

Lūpu sviestam ir citāda struktūra nekā lūpu balzamam, un tas padara lūpas mirdzošas, pilnīgas un mitrinātas. Lūpu sviesta uzklāšana katru rītu atvieglos jūsu lūpu kopšanas rituālu.
product-stage-bg

Viss par lūpu balzamiem: jums tas būtu jāzina

Lūpu balzamam ir daži neparasti pielietojuma veidi, par kuriem jūs, iespējams, nezināt, bet nevajadzētu ticēt arī dažādiem „mītiem”.

Kāpēc ir svarīgi aizsargāt lūpas pret sauli?

Daudzi cilvēki nerūpējas par savām lūpām, ja runa ir par saules aizsarglīdzekļu lietošanu. Īstenībā lūpas ir ļoti uzņēmīgas pret saules iedarbību, jo to āda ir ļoti plāna un maiga. Arī tāpēc, ka lūpas ietekmē ļoti daudz faktori, piemēram, ēšana un dzeršana visas dienas garumā, ir ļoti svarīgi atkārtoti uzklāt aizsarglīdzekli, lai jūsu lūpas būtu pasargātas.

Lietojiet NIVEA lūpu balzamu ar saules aizsargfaktoru, piemēram, NIVEA Hydro Care kopjošo lūpu balzamu ar SPF 15, lai jūsu lūpas būtu aizsargātas un mitrinātas brīžos, kad atrodaties ārā un vēlaties baudīt sauli.
saule

Lūpu balzamu var izmantot ne tikai lūpām

Vairumam lūpu balzamu ir daudzveidīgs pielietojums, tāpēc tie ir ļoti universāli līdzekļi. Pateicoties to tekstūrai un faktam, ka tie satur dabīgas un ļoti mitrinošas sastāvdaļas, tie noder daudz kam vairāk, ne tikai lūpu kopšanai!
lūpu-kopšana-sieviete

Vai var parādīties atkarība no lūpu balzama?

Tas ir mīts. Jūsu lūpām ne no kā nevar izveidoties atkarība, un lūpu balzama sastāvdaļas nesausina ādu, lai pēc tam būtu grūti pārtraukt tā lietošanu. Ja jūsu lūpas ir izteikti sausas, konsultējieties ar savu ģimenes ārstu, jo tam var būt kāds cits cēlonis.
skūpsts

Vai saplaisājušas lūpas ir infekciozas?

Tas ir mīts. Saplaisājušas lūpas nekādā veidā nav infekciozas. Lūpu plaisāšanu izraisa apkārtējās vides faktori, piemēram, izteikts aukstums vai zems mitruma līmenis. Viens no veidiem, kā izvairīties no lūpu sausuma, ir nodrošināt lūpām labu kopšanu.