Vai jums ir jautājumi par Creme un Soft sērijām?

1. Kādam ādas tipam var izmantot NIVEA Soft un NIVEA Creme līdzekļus?
NIVEA Creme un NIVEA Soft līdzekļi ir piemēroti jebkuram ādas tipam, sejas, ķermeņa un roku kopšanai. Tas, kurus kosmētiskos līdzekļus izvēlēties, ir atkarīgs no jūsu personīgajām ādas kopšanas vajadzībām. Ja jūsu ādai ir nepieciešama intensīva, barojoša kopšana, tad īstā izvēle ir NIVEA Creme, savukārt NIVEA Soft ādai nodrošina atsvaidzinošu mitrināšanu, tas viegli klājas un ir ideāli piemērots lielākām ķermeņa zonām.

2. Kāda ir atšķirība starp NIVEA Soft un NIVEA Creme?
NIVEA Creme ir ūdens emulsija eļļā. Tas nozīmē, kas tas satur daudzus eļļā iestrādātus ūdens pilienus. Rezultātā āda vispirms saņem „ātro palīdzību” no ārējās eļļas kārtas, un pēc tam tā saņem mitrināšanu. Savukārt NIVEA Soft eļļas emulsija ūdenī - tie ir ūdenī iestrādāti sīki eļļas pilieni. Tādējādi vispirms ādā ātri iesūcas NIVEA Soft ūdens kārta, radot atsvaidzinoši mitru sajūtu. Pēc tam eļļas pilieni nodrošina kopjošo funkciju.

3. Kā ir iespējams ražot NIVEA Creme bez konservantiem?
NIVEA Creme ir ūdens emulsija eļļā, t.i., tajā sīkas ūdens pilītes „peldas” eļļā. Šī emulsija – atšķirībā no eļļas emulsijas ūdenī – mikroorganismiem piedāvā minimālu mitruma daudzumu. Tā kā NIVEA Creme ir iespējams ražot praktiski bez mikrobu klātbūtnes un sīko emulsijas pilieniņu sadalījums ir vienmērīgs, daudzi mikroorganismi, kuri krēmā nonāk no patērētāja, nespēj izdzīvot un iet bojā.

4. Vai NIVEA Creme var lietot zīdainim/mazam bērnam, ja viņam/viņai ir sausa āda?
Zīdaiņiem ar sausu ādu NIVEA Creme lietošana ir ieteicama. NIVEA Creme nesatur konservantus un krāsvielas, un tas ir piemērots sausas un īpaši jutīgas zīdaiņu ādas īpašajām vajadzībām.

5.  Vai NIVEA creme var lietot zīdainim/mazam bērnam, ja viņam/viņai ir sausa āda?

Zīdaiņiem ar sausu ādu NIVEA Creme lietošana ir ieteicama. NIVEA Creme nesatur konservantus un krāsvielas, un tas ir piemērots sausas un īpaši jutīgas zīdaiņu ādas īpašajām vajadzībām.


Vai jums ir vēl kādi jautājumi?

Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu tiešsaistes saziņas veidlapu.