Skaistu roku kopšana

Tas, kādā stāvoklī ir mūsu rokas un nagi, daudz pastāsta par mums. Taču rokas ikdienā tiek pakļautas ļoti negatīvai ietekmei! Tāpēc ir īpaši svarīgi rūpēties par savām rokām un regulāri veikt manikīru: NIVEA iesaka, kam jums būtu jāpievērš uzmanība.

Maigas un rūpīgi kopjamas: viss, kas jums jāzina par roku ādu

Roku-mitrināšana

Palutiniet savas rokas ar savām rūpēm un mīlestību

Parūpēties par savām rokām uz nakti ir pavisam vienkārši: uzsmērējiet uz rokām biezu kārtu krēma (piemēram, NIVEA Smooth barojošo roku krēmu) un uzvelciet vieglus kokvilnas cimdus. Nenovelciet cimdus visu nakti un vienkārši pamostieties ar patīkami mitrinātu roku ādu!

Šeit ir aprakstīts, kas jums būtu jāzina par savu roku ādu

 • Roku āda ir gandrīz tikpat jutīga kā sejas āda, bet tai ir jābūt daudz izturīgākai, jo mēs pastāvīgi darbojamies ar rokām.
 • Rokas virspuses āda ir ļoti plāna, jo tās zemādā ir ļoti maz taukaudu. Tāpēc tā ir jutīga un ātri noveco.
 • Plaukstās ir vairāk taukaudu un saistaudu, un tās ir izturīgākas. Tomēr, tā kā uz plaukstām nav apmatojuma un tauku dziedzerīšu, tām ir grūti uzsūkt mitrumu.
 • Ārēja iedarbība, piemēram, saule, aukstums, karstums un ūdens, arī negatīvi ietekmē ādas dabīgo aizsargbarjeru.
 • Roku ādas kopšanas mērķis ir neļaut tām kļūt sausām, sniedzot tām mitrināšanu.
Roku krēms

Padomi sausu roku kopšanai

Mitrināt, mitrināt un vēlreiz mitrināt! Tā kā jūsu roku āda pati nespēj atjaunoties, jo tai ir mazs zemādas audu apjoms, jūsu roku ādu ir nepieciešams mitrināt.
Medaljons

Roku krēmi ar dekspantenolu – īpašu sastāvdaļu ādas mitrināšanai un kopšanai

Ļoti sausām rokām, kuru āda ir raupja un ieplaisājusi, ir nepieciešama daudz rūpīgāka kopšana un lielāka uzmanība. Izmēģiniet NIVEA Repair & Care roku balzamu. Tā ķīmiskā formula, kuras sastāvā ir Hydra IQ, mitrina ādu, savukārt dekspantenols mazina savilkto sajūtu.

Nagi, aiznadzes un kutikula: skaistums līdz pat pirkstu galiņiem

Roku kopšana beidzas ar skaistiem nagiem! Tāpēc jums regulāri vajadzētu veikt manikīru, lai koptu gan nagus, gan kutikulu, gan aiznadzes. Lasiet vairāk turpmākajā tekstā!
Kā vēl jūs varat kopt savus nagus?

Uzklājot uz rokām krēmu, nekad neaizmirstiet to uzklāt arī nagiem. Kad jūs uzklājat krēmu uz savām rokām (vai pēdām), jūs vienkārši varat viegli iemasēt to pie nagu maliņām, tādējādi parūpējoties arī par nagiem.

Ir pieejami arī īpaši, ar nagu kopšanas eļļu impregnēti kutikulas kociņi. Ar šāda kociņa palīdzību var maigi, vienkārši un ātri uzklāt mitrinošu līdzekli uz nagu maliņām un viegli ierīvēt.
Alternatīva: jūs varat iemasēt nagu kopšanas eļļu nagos vakarā pirms došanās gulēt.
Tas vēl vairāk mitrina nagus, stiprina tos un uztur tos veselīgus un līdzenus.

Vēl viena priekšrocība: kutikula tik ātri nepārragosies, un manikīram un pedikīram būs nepieciešams īsāks laiks.

Padomi sausu roku kopšanai

Mitrināt, mitrināt un vēlreiz mitrināt! Tā kā jūsu roku āda pati nespēj atjaunoties, jo tai ir mazs zemādas audu apjoms, jūsu roku ādu ir nepieciešams mitrināt.

Sausu roku intensīva kopšana
Ja roku āda ir ļoti sausa, tās ir niezošas, āda ir savilkta un pat plaisā. Ātram problēmas risinājumam tiek piedāvāti roku krēmi ar dekspantenolu un klinģerīšu eļļu. Tie nekavējoties nomierina iekaisušu ādu, aizsargā to un veicina atjaunošanās procesu.  

Mūsu padoms: izvēlieties roku krēmu, kas satur Hydra IQ, piemēram, NIVEA barojošo roku krēmu, kas ādai nodrošina nepārtrauktu mitrināšanu.

Roku kopšana ar NIVEA kosmētiskajiem līdzekļiem

Kopšanas padomi jūsu rokām un skaistiem nagiem: attīrošie skrubji, barojošas maskas un atbilstošs mitrinošais līdzeklis nodrošina to, lai nagi būtu veselīgi, bet rokas – skaistas.

Soli pa solim – perfekts manikīrs

 1. Tāpat kā jūsu roku āda, arī kutikula var ātri kļūt sausa un sākt lobīties. Tāpēc arī tai ir nepieciešama mitrināšana.
 2. Regulāri mitriniet kutikulu ar eļļu vai krēmu – vislabāk ikreiz, kad veidojat manikīru. Vienkārši viegli iemasējiet to un īsu brīdi ļaujiet iesūkties ādā!
 3. Veidojot manikīru un apgriežot nagus, labāk lietot šķēres vai nagu knaiblītes. Lietojot nagu knaiblītes, var rasties nelielas plaisas, kas vēlāk var izraisīt nagu dalīšanos.
 4. Novīlējiet nagus nepieciešamajā formā, lietojot stikla nagu vīlīti. Pateicoties tās gludajai virsmai, ir iespējams ļoti smalki novīlēt nagus. Sāciet ar vīlītes rupjo pusi, bet pēc tam turpiniet ar smalko pusi.
 5. Ir svarīgi vīlēt nagus tikai vienā virzienā, lai nebojātu to struktūru.
 6. Visdabiskāk izskatīsies, ja veidosiet apaļu nagu formu, kas pavisam nedaudz sniegsies pāri pirksta galiņam.

Skrubji: samtaina āda vienā acumirklī

Skrubēšana ir ne vien ārkārtīgi efektīva, bet to var viegli veikt arī mājas apstākļos:
vienkārši samaisiet trīs ēdamkarotes olīveļļas ar divām tējkarotēm cukura.
Šo masu dāsni uzklājiet uz rokām un iemasējiet, nerīvējot pārāk stipri. Olīveļļa padarīs jūsu ādu mīkstu un gludu, bet cukurs noberzīs nost atmirušās ādas daļiņas un stimulēs asinsriti.

Nobeigumā noskalojiet rokas ar remdenu ūdeni. Tagad jūsu rokas ir pilnībā gatavas nākamajam ādas kopšanas posmam un manikīram.

product stage background