1. Vai pārāk bieža mazgāšanās dušā vai vannā ir kaitīga ādai? 

Visus NIVEA ķermeņa mazgāšanas līdzekļus ir izstrādājuši eksperti, un tie satur īpašu sastāvdaļu kombinācijas, kas aprūpē ādu un aizsargā to pret mitruma zaudēšanu. Mazgāšanās dušā vai vannā ādai nav kaitīga. Tomēr – atkarībā no ādas tipa, ūdens kvalitātes un temperatūras – dermatologi bieži iesaka nemazgāties dušā vai vannā vairāk nekā divas reizes dienā, lai saglabātu ādas dabīgo līdzsvaru. Arī jutīgas un sausas ādas īpašniekiem ir jāpievērš uzmanība savām ādas reakcijām, lai noteiktu savu personīgo mazgāšanās biežumu.

2. Kā lai uzzina, kurš kosmētiskais līdzeklis ir man atbilstošs?

Izvēloties to NIVEA ķermeņa mazgāšanas līdzekli, kas būtu atbilstošs jums, jums sākumā ir jādefinē savas vajadzības un vēlmes un pēc tam jāpadomā par iecienītāko smaržu un vēlamo noskaņojumu, kuru vēlaties gūt! Krēmveida dušas līdzekļi var tikt iedalīti kopjošajās NIVEA krēmveida dušas želejās (ideāls kompanjons ādas kopšanai ikdienā) un lutinošajās NIVEA krēmveida dušas želejās, kurām ir īpaša smarža un kas rada papildu labsajūtu un dod patīkamus brīžus „tikai sev”, kā arī ir kopjoši. Ja jūs ilgojaties pēc svaiguma sajūtas, tad caurspīdīgās dušas želejas ir domātas jums! Caurspīdīgie līdzekļi, kas satur sīkas daļiņas, sniedz svaigumu apvienojumā ar kopšanu, jo sīkās daļiņas satur eļļas. Ja jums labāk patīk mazgāties vannā, jūsu izvēle varētu krist par labu NIVEA krēmveida kopjošajam vannas līdzeklim ar oriģinālo NIVEA smaržu un oriģinālajām kopjošajām sastāvdaļām. Arī specifiskākām vajadzībām (pīlingam, ļoti sausai vai jutīgai ādai) atradīsies piemērots NIVEA ķermeņa mazgāšanas līdzeklis. Pēc tam atliek vien izvēlēties sev patīkamu smaržu jūsu izvēlētās kategorijas līdzeklim.

3. Kā nivea ķermeņa mazgāšanas līdzekļi papildus nodrošina ādas kopšanu?

Lai nodrošinātu vislabāko ādas kopšanu, visa NIVEA ķermeņa mazgāšanas līdzekļu sērija satur ļoti maigas virsmaktīvās vielas,  un to panesība ir dermatoloģiski testēta. Vairums līdzekļu ir pH neitrāli. Turklāt daudzi līdzekļi ir izstrādāti tā, lai tie būtu piemēroti pat vēl sausākai ādai, piemēram, mūsu dušas līdzeklis NIVEA Supreme Touch Cream Shower ar šī sviestu un makadamijas eļļu vai arī krēmveida dušas līdzeklis NIVEA Crème Care Shower, kas satur oriģinālā NIVEA krēma eļļas un provitamīnu.  Visjutīgākajai ādai ir izstrādātas īpašas formulas, lai nodrošinātu maigu mazgāšanu un kopšanu, piemēram, ļoti maigais dušas līdzeklis NIVEA Sensitive Balance Shower, kas satur dabīgu kumelītes ekstraktu un bisabololu un kam ir maiga un moderna smarža.

4.  Cik lielu daudzumu vannas līdzekļa vajadzētu lietot, ja etiķetē nav atbilstošas informācijas?

Pietiek ar nelielu devu (maksimāli 30 ml), ko pievieno ūdenim, taču ar līdzekļa daudzumu var variēt atkarībā no vēlamās intensitātes (piemēram, vēlamā putu daudzuma).

5. Vai var izmantot NIVEA ķermeņa mazgāšanas līdzekli arī matu mazgāšanai? 
Jā, principā NIVEA dušas līdzekļus var izmantot arī matiem, piemēram, NIVEA dušas līdzekļi vīriešiem ir paredzēti ķermeņa, sejas un matu mazgāšanai. Šajā gadījumā labos rezultātus pierāda kosmētisko līdzekļu lietošanas testi vīriešiem. Tomēr visi mūsu NIVEA ķermeņa mazgāšanas līdzekļi ir primāri pielāgoti ādas vajadzībām. Lai vislabākajā veidā rūpētos arī par matiem, mēs piedāvājam plašo NIVEA matu kopšanas līdzekļu sēriju, kurā ir ietverti ļoti daudzi un dažādi šampūni, kas atbilst dažādiem matu tipiem. Īpaša kopšana ir īpaši nepieciešama garākiem, krāsotiem un/vai bojātiem matiem, tāpēc šie līdzekļi satur īpašas sastāvdaļas. Šādos gadījumos mēs iesakām, piemēram, intensīvi atjaunojošo šampūnu NIVEA Intense Repair Shampoo, aizsargājošo šampūnu krāsotiem matiem NIVEA Color Care & Protect Shampoo vai spīduma šampūnu NIVEA Diamond Gloss Shampoo.

 


Vai jums ir vēl kādi jautājumi?

Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu tiešsaistes saziņas veidlapu.