Vai jums ir jautājumi par zīdaiņu kopšanu?

1. Kā zīdaiņu kosmētiskie līdzekļi kopumā ir jālieto?

Visiem NIVEA zīdaiņu kosmētiskajiem līdzekļiem ir pievienoti lietošanas padomi. Tos var lietot katru dienu, un tos uzklāj maigi, ar tīrām rokām vai tikai pirkstu galiem.

2. Vai ir tādi nivea zīdaiņu kosmētiskie līdzekļi, kas nesatur kumelīti?

Vairums NIVEA kosmētisko līdzekļu zīdaiņiem nesatur kumelīti. Tikai zīdaiņu maigais šampūns/vannas šķidrās ziepes (NIVEA Baby Gentle Shampoo & Bath), zīdaiņu vannas šķidrās ziepes (NIVEA Baby Soft Bath) un zīdaiņu maigais šampūns (NIVEA Baby Mild Shampoo) satur kumelīti.

3. Vai zīdaiņu vannas mazgāšanās krēms/vannas mazgāšanās līdzeklis un šampūns (divi vienā) ir jānoskalo no zīdaiņa ādas?

Jā, visi kosmētiskie līdzekļi, kurus paredzēts noskalot (šampūni un vannas līdzekļi) vienmēr ir maigi, bet rūpīgi jānoskalo.

4. Kādā vecumā zīdainim drīkst sākt lietot saules aizsarglīdzekļus?

Kopumā dermatologi uzskata, ka zīdaiņiem un bērniem līdz 3 gadu vecumam ir jāizvairās no tiešiem saules stariem, jo viņu ādas aizsargsistēma vēl nav pilnībā izveidojusies, un zīdaiņi līdz gada vecumam vispār nedrīkst tikt pakļauti tiešiem saules stariem. Ja jūs vēlaties lietot saules aizsarglīdzekļus kā papildu aizsardzību savam bērnam, NIVEA saules aizsarglīdzekļu sērija bērniem NIVEA Kids Sun piedāvā visaugstāko aizsardzību.

5. Kādēļ nivea kosmētiskie līdzekļi zīdaiņiem ir īpaši piemēroti zīdaiņu jutīgajai ādai?

Ja jūs meklējat kosmētiskos līdzekļus, kas nesatur konservantus, jūsu izvēle varētu būt par labu mūsu NIVEA zīdaiņu eļļai vai NIVEA zīdaiņu vēja un sliktu laikapstākļu aizsargkrēmam.

6. Kuri nivea zīdaiņu kosmētiskie līdzekļi nesatur konservantus?

Ja jūs meklējat kosmētiskos līdzekļus, kas nesatur konservantus, jūsu izvēle varētu būt par labu mūsu NIVEA zīdaiņu eļļai vai NIVEA zīdaiņu vēja un sliktu laikapstākļu aizsargkrēmam.

7. Cik bieži man būtu jāvanno zīdainītis?

Lai pārāk neapdraudētu zīdaiņa ādas dabīgo aizsargbarjeru, jums vajadzētu atturēties no pārmērīgas zīdaiņa vannošanas. No higiēnas skatpunkta pietiek ar vienu vannošanos nedēļā.  Tomēr, ja jūsu zīdainītim patīk vannošanās, jūs varat to darīt biežāk, tikai nedariet to pārāk ilgi, jo tas var pārmērīgi sausināt zīdaiņa ādu. Atcerieties – nekad neatstājiet bērnu ūdenī bez pieskatīšanas!

8. Vai zīdainim var lietot parastu ķermeņa losjonu, ko es lietoju pats/pati?

NIVEA kosmētiskie līdzekļi zīdaiņiem ir izstrādāti un testēti tieši jutīgas zīdaiņu ādas vajadzībām. Tie ir dermatoloģiski testēti un nodrošina optimālas rūpes par jūsu zīdaiņa ādu, kas joprojām attīstās un nav vēl tāda pati kā pieauguša cilvēka āda. Tāpēc mēs iesakām zīdainim lietot NIVEA kopšanas līdzekļus zīdaiņiem, nevis losjonus pieaugušajiem.


Vai jums ir vēl kādi jautājumi?

Lūdzu, izmantojiet mūsu saziņas veidlapu.