Ideāls šampūns jūsu matiem

Lai matu kopšana būtu optimāla, jums ir nepieciešams tāds šampūns, kas ideāli atbilst jūsu matu tipam. Šeit jūs atradīsiet dažādu matu tipu aprakstus un to kopšanai piemērotus kopšanas līdzekļus. Tādējādi jūsu mati būs vislabākajā formā – dienu pēc dienas.

Jūsu mati: ideāli kopti

Lai mati būtu veselīgi, skaisti un spīdīgi, ir nepieciešama pareiza kopšana. Tā sākas ar pareiza matu šampūna izvēli atbilstoši jūsu matu tipam.

Jūsu mati laistīsies, un cilvēki uz jums atskatīsies

Īpaši šampūni, kas paredzēti matu spīdumam, piemēram, Diamond Volume Care šampūns, piešķirs jūsu matiem lielisku spīdumu.

Soli pa solim ceļā uz jūsu sapņu matiem

Jūsu matu kopšanas rituālā būtu jāiekļauj tāds šampūns, kas atbilst jūsu matu vajadzībām. Augstas kvalitātes šampūni spēj noņemt netīrumus, matu veidošanas līdzekļu paliekas un lieko sebumu, kā arī radīt izteikti svaigu sajūtu. 

Lai panāktu pēc iespējas labākus rezultātus, iemasējiet šampūna daudzumu apmēram lazdu rieksta lielumā pie matu augšanas līnijas un pēc tam iemasējiet to tālāk pārējos matos. 

Ja šampūnu iemasēsiet matos sparīgi, tad efektīvāk izšķīdīs taukvielas. Šampūnam nav nepieciešams ilgs laiks, lai iedarbotos, tāpēc varat to uzreiz izskalot; skalošanas ūdenim ir jābūt tīram.

Pareiza matu kopšana ir atkarīga no jūsu matu tipa

Izlemjot, kādu šampūnu lietot, vadieties pēc savas matu struktūras un matu stāvokļa. 

Dabiski kopti mati: spīdīgi mati, lietojot dabīgas sastāvdaļas

Papaija

Šampūns ar dabīgo papaijas ekstraktu dziļi atjauno mata struktūru un nogludina mata virsmu.

Dabiski kopti mati: spīdīgi mati, lietojot dabīgas sastāvdaļas

Citronu balzams

Ar skaidru galvu: šampūns ar citronu balzamu piešķirs jums garantētu svaigumu.

Dabiski kopti mati: spīdīgi mati, lietojot dabīgas sastāvdaļas

Bambuss

Acīmredzami veselīgi mati: šī līdzekļa sastāvs ar bambusa ekstraktu stiprina jūsu matus, jau sākot no saknēm, un padara tos īpaši izturīgus.


Kā es varu uzzināt, kāda ir manu matu struktūra?

Laba matu struktūra

Keratīns ir mūsu matu pamatsastāvdaļa. Šampūni, kuru sastāvā ir keratīna šķidrā forma, palīdz uzturēt veselīgu matu struktūru un atjaunot bojātus matus.

Smalki, sausi vai taukaini mati

Jūsu individuālā matu struktūra par 90 % ir ģenētiski noteikta, un to var novērtēt jūsu frizieris. Ja tūlīt pat vēlaties noteikt, kāda ir jūsu matu struktūra, tad jūs varat noteikt savu matu struktūru, vadoties pēc noteiktiem rādītājiem: ja, neatkarīgi no biežas mazgāšanas, jūsu mati pastāvīgi ir nedaudz taukaini un izskatās plāni, tad droši vien jums ir taukaini mati. 

Turpretim, ja jūsu mati izskatās pēc salmiem, ir raupji un blāvi, tad droši vien tie būs pieskaitāmi bojātu matu kategorijai. Varbūt jūtu mati ir diezgan plāni un tiem nepieciešams lielāks apjoms? Tādā gadījumā jums ir smalki mati. 

Kopumā var teikt, ka ārēja negatīva ietekme var uz ilgu laiku sabojāt matus. Ilgviļņi ļoti sausina matus, un tos novājina arī žāvēšana ar fēnu augstā temperatūrā, kā arī  bieža krāsošana. 

Lūdziet padomu savam frizierim un veidojiet savu  matu kopšanas rituālu atbilstoši savām vajadzībām – tā, lai jūsu mati ilgstoši izskatītos ļoti labi.