ādas-kopšanas-padomi-galvene

Ādas kopšanas padomi jebkuram ādas tipam

Kā rūpēties par ādu un iegūt lieliskus rezultātus
Ikviens var iegūt skaistu ādu, pārzinot ādas vajadzības un ievērojot dažus vienkāršus ādas kopšanas noteikumus.

Ādas kopšanas padomi ikdienai, veselīgam ādas izskatam

Lai jūsu āda būtu skaista, ir ļoti svarīgi, kādu ādas kopšanas rituālu un kosmētiskos līdzekļus jūs izvēlaties.

Skaistas rokas un kājas

Rokas un kājas ir svarīgas ķermeņa daļas, kas mums visas dienas gaitā palīdz kustēties un pārvietoties. Skaistas rokas un kājas, ja par tām labi rūpējas, jo sevišķi piesaista skatienu.

Kā iegūt gludu ādu no galvas līdz kājām?

Parasti savā ādas kopšanas rituālā mēs pievēršam daudz uzmanības maigajai sejas ādai un sausajām vietām uz apakšstilbiem un elkoņiem. Tomēr par citām vietām mēs bieži aizmirstam.

Tas īpaši attiecas uz muguru un vēderu, par kuru bieži tiek aizmirsts. Arī šīm vietām ir nepieciešama īpaša kopšana, jo sevišķi tad, ja valkājat tādu apģērbu vai lietojat tādu veļas mazgāšanas līdzekli, kas var izraisīt kairinājumu.

Mūsu kakla āda ir diezgan plāna un vasarā parasti nav aizsegta ar apģērbu, tāpēc tā var gūt saules apdegumus. Lai izvairītos no UV staru radītiem ādas bojājumiem šajā tik jutīgajā ķermeņa vietā, vienmēr lietojiet piemērotu saules aizsarglīdzekli, piemēram, kādu no NIVEA Sun Protect & Moisture līdzekļiem, kas atbilstoši aizsargā ādu un ir arī ūdensizturīgs.

Sausākās ādas vietas parasti ir uz ceļiem, elkoņiem un apakšstilbiem, un ādas situācija ziemas mēnešos var pasliktināties, pieprasot papildu kopšanu ar, piemēram, NIVEA Smooth Sensation Body Milk.

Lieliski līdzekļi, kas palīdzēs uzturēt skaistu ādu visos gadalaikos

Kā tas, ko jūs ēdat un dzerat, var ietekmēt jūsu ādas izskatu?

Labas pārtikas lietošana uzturā, ieskaitot tā saukto superpārtiku, un ādas mitrināšana katru dienu ir galvenie elementi ikdienas ādas kopšanā.

Mitrināšanas nozīme

Ir ļoti svarīgi, lai āda saglabātu savu mitruma līmeni visas dienas garumā, jo arī pati āda par divām trešdaļām sastāv no ūdens. Ādai ir svarīgi ne tikai saņemt mitrināšanu, bet arī „izskalot” visus toksīnu un attīrīties no netīrumiem un baktērijām.

Ja jūs sportojat, ir ļoti svarīgi dzert pietiekoši daudz ūdens. Tā kā svīstot mēs zaudējam daudz šķidruma, ir svarīgi padzerties ūdeni gan iepriekšējā dienā pirms sportošanas, gan tās laikā un pēc tās, lai saglabātu augstu mitruma līmeni.

Augļi un dārzeņi parasti satur daudz ūdens, kā arī vēl vienu svarīgu barības vielu, proti, kāliju. Tāpēc ir tik svarīgi, lai jūsu diētā neiztrūktu augļu un dārzeņu.

Zaļie smūtiji

Pateicoties veselīgajiem antioksidantiem, kas atrodami zaļumos, zaļie smūtiji ir īsti ādas glābēji. Turklāt tos ir vienkārši sagatavot no rītiem un baudīt arī pa ceļam vai birojā.

Skaistumam kopumā: holistiska ādas kopšana

Jūsu dzīvesveids: kā jūsu stresa, miega un sportošanas intensitāte ietekmē jūsu ādas stāvokli

Skaistuma miegs: kāds ir skaistas ādas noslēpums?

Miega laikā jūsu ķermenim un ādai ir iespēja reģenerēties un atgūties no regulārajām ikdienas aktivitātēm. Šajā procesā ir ļoti svarīgi, lai jūs pietiekami labi izgulētos, pretējā gadījumā var ciest jūsu iekšējais līdzsvars un ādas stāvoklis. 

Digitālā detoksifikācija – atturēšanās no modernās pasaules kairinājumiem

Mūsdienās dzīve ir aizņemtāka un drudžaināka nekā jebkad iepriekš, un tajā liela loma ir arī tehnoloģiju varai. Ir absolūti nepieciešams reizēm atturēties no digitālo ierīču, piemēram, viedtālruņu, planšetdatoru un datoru, lietošanas, lai atjaunotu prāta līdzsvaru un atbrīvotos no stresa.

Fakts ir tāds, ka pasaulē, kuras dzinējspēks ir sociālie mediji un viedtālruņi, tiek sagaidīts, ka mēs būsim pieejami katru dienu, 24 stundas diennaktī, un tas vienkārši nav veselīgi nedz mūsu smadzenēm, nedz organismam. Vakars ir ideāls laiks, kad atslēgties no visām ierīcēm, kuras turam sev tik tuvu dienas laikā, un ļaut akumulatoriem uzlādēties. Ja jūsu gadījumā vakars tam nav īsti piemērots, tad derēs arī nedēļas nogales un citas brīvdienas.

Kāpēc gan neizslēgt savu viedtālruni un klēpjdatoru 2–3 stundas pirms tam, kad dodaties gulēt, vai arī ieslēgt „lidojuma režīmu”? Šī pauze dos jums iespēju atgūties no visiem dienas piedzīvojumiem. Stresa daudzums ļoti ietekmē jūsu ādu, un tā jums pateiksies par šādu pauzi! Kad jūsu prāts jūtas mierīgi, tāpat jūtas arī jūsu āda, un to var uzskatīt par vēl vienu no skaistumkopšanas rituāla daļām.

Mūsu ieteikumi jums