Monica Bellucci

Jaunība jau mīt manā ādā

Neatkarīgi no tā, cik jums ir gadu, jūs vēlaties, lai āda izskatās skaista un jauneklīga. Tādēļ jūs rūpējaties par savu uzturu, sportojat un lietojat kosmētiku, lai jūsu āda būtu stingra, mitrināta un gluda! Tagad jums palīdzēs jaunais NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER pretgrumbu produktu klāsts!

 

PRETGRUMBU DIENAS KRĒMSDienas krēma lietošana ir viens no pamatposmiem ādas kopšanā. Tāpēc pareiza dienas krēma izvēle ir ļoti svarīga. Kādus ieguvumus jums piedāvā NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER pretgrumbu dienas krēms?
  • Sastāvā esošā hialuronskābe un kolagēna veicinātājs – tas ir unikāls sastāvs, kas stimulē šūnas, lai tās pašas ražotu hialuronskābi un kolagēnu, aizpildot grumbas no iekšpuses. Āda kļūst stingra un pilnīga, un grumbas tiek izlīdzinātas.
  • UVA/UVB (SPF 15) filtru sistēma – palīdz aizsargāt ādu pret UV starojuma izraisītu šūnu bojājumu un krāsas maiņu.

 

PRETGRUMBU DIENAS KRĒMS

PRETGRUMBU PĒRLĪŠU SERUMS

PRETGRUMBU PĒRLĪŠU SERUMS

Vai vēlaties nodrošināt savai ādai vēl vairāk barības vielu? Izvēlieties serumu! NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER produktu klāstā iekļautais atjaunojošais pretgrumbu pērlīšu serums ir intensīvs un koncentrēts pretgrumbu līdzeklis, kuru varat lietot gan dienā, gan naktī. Pēc dozatora nospiešanas pērles maina savu izskatu uz svaigi aktivizētu serumu, kura formulu veido dabisku sastāvdaļu – hialuronskābes un kolagēna – kombinācija.

Iedarbība? Grumbas tiek piepildītas un mazinās, āda tiek mitrināta un tiek atjaunots sejas ovāls.

PRETGRUMBU NAKTS KRĒMS

NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER produktu klāsts ir papildināts ar vēl diviem unikāliem produktiem. Pretgrumbu nakts krēms ar hialuronskābi un kolagēna pastiprinātāju.

  • Aizpilda un mazina grumbas.
  • Padara sejas ādu stingrāku.
  • Āda kļūst zīdaina un gluda.
  • Inovatīvais sastāvs ļauj ādai miega laikā atjaunoties, nodrošinot tās intensīvu mitrināšanu.

PRETGRUMBU NAKTS KRĒMS

PRETGRUMBU ACU KRĒMS

PRETGRUMBU ACU KRĒMS

Sastāvā divu ar ādu saderīgu sastāvdaļu kombinācija, kas aktivizē šūnas, lai tās pašas ražotu hialuronskābi un kolagēnu. Produkts ir dermatoloģiski un oftalmoloģiski testēts un ir piemērots arī cilvēkiem, kuri valkā kontaktlēcas.

Pretgrumbu acu krēms parūpēsies par grumbām un smalkajām līnijām ap acīm, piepildot un izlīdzinot tās pēc regulāras kosmētikas produktu lietošanas. Āda kļūs stingrāka, kā arī tiks mitrināta un atsvaidzināta.