Kāds ir mans pretnovecošanās noslēpums?

Kāpēc izskatīties vecākam(-ai) nekā jūs varētu? Lietojot Q10 pretgrumbu līdzekļus, jūs varat novērst ādas priekšlaicīgu novecošanos.

Q10 kosmētisko līdzekļu lietošana cīņā pret grumbām

Jauna un tvirta āda – kurš gan tādu nevēlētos? Taču āda noveco atšķirīgi, ātrāk vai lēnāk atkarībā no cilvēka, ģenētiskās noslieces un dzīvesveida veselīguma. NIVEA Q10 ir jūsu sabiedrotais, ja runa ir par pretnovcecošanās kosmētiskajiem līdzekļiem.

Q10: zinātnisks atklājums

  • Šo koenzīmu 1957. gadā atklāja amerikāņu zinātnieks Frederiks Kreins.
  • Britu ķīmiķis Pīters Deniss Mičels noskaidroja, kādas ir Q10 funkcijas šūnās. 1978. gadā viņš par savu darbu šajā jomā saņēma Nobela prēmiju ķīmijā.
  • „Beiersdorf” zinātnieki bija pirmie, kuri pētīja koenzīma Q10 iedarbību uz ādu, un  izmanto to ādas kopšanas līdzekļos jau kopš 1998. gada.
Koenzīms Q10

Koenzīma Q10 īpašības

Divas svarīgākās koenzīma Q10 funkcijas organismā ir enerģijas izstrāde un šūnu aizsardzība.
Ādai nepieciešama enerģija

Ādai ir nepieciešama enerģija, kā arī spēcīga „aizsardzības līnija”.

Ādas dabīgais koenzīms Q10 ir vitāli svarīgs enerģijas izstrādē, un tas aizsargā ādu pret oksidatīvo stresu. Tomēr gadu gaitā koenzīma Q10 daudzums ādā samazinās. Pretnovecošanās līdzekļi, kuri satur koenzīmu Q10, sniedz ādai nepieciešamo atbalstu.

Q10 zinātniskais pamatojums

Koenzīms Q10 jeb vienkārši Q10 ķermenī izstrādājas dabiskā veidā, un tam ir svarīga nozīme visa organisma šūnu  funkcionēšanā. Šis koenzīms, tāpat kā vitamīni, ir atrodams visā ķermenī un piedalās daudzos dzīvībai svarīgos procesos. Q10 ir īpaši neaizvietojams mitohondrijos, kur tiek ražota šūnu enerģija. Tas funkcionē arī kā antioksidants, kas neļauj brīvajiem radikāļiem nedz tuvoties šūnām, nedz tajās iekļūt. Brīvie radikāļi paātrina ādas novecošanos un bojā šūnas. Turklāt Q10 atrodas arī šūnu membrānā un ādas virsmas lipīdos un arī tur veic savus svarīgos antioksidanta uzdevumus.  Q10 spēj aizsargāt ādu pret UV staru nodarīto kaitējumu.

NIVEA pētījumu rezultāti
Visi NIVEA kosmētiskie līdzekļi ir radīti, apvienojot augsti attīstītu inovāciju kultūru un vairāk nekā gadsimta laikā uzkrāto uzņēmuma „Beiersdorf” pieredzi ādas pētniecībā. NIVEA pētnieki ir aizrautīgi pētījuši Q10 iedarbību jau gandrīz ceturtdaļgadsimtu ilgi. Mūsu zinātnieki ir intensīvi iedziļinājušies koenzīma Q10 funkcijās cilvēka ādā un, sākot no 1998. gada, iestrādājuši šo vielu ādas kopšanas līdzekļos. Šodien Q10 kosmētiskie līdzekļi tiek pieprasīti visā pasaulē: ik pēc divām sekundēm tiek pārdots viens NIVEA Q10 iepakojums.
Q10 – aizsardzība pret brīvajiem radikāļiem
Mūsu Q10 pētījumi jūsu ādai
Uzklājot uz ādas kosmētisko līdzekli, kura sastāvā ir koenzīms Q10, tas iesūcas caur virsējiem ādas slāņiem. Āda tiek apgādāta ar vērtīgo koenzīmu Q10, regulāri lietojot šādus kosmētiskos līdzekļus.
Pētījumi
Mūsu Q10 pētījumi jūsu ādai
Mūsu pētniecības centra zinātnieki no uzņēmuma „Beiersdorf” ir tie, kuri jau gadu desmitiem ilgi nosaka globālos standartus Q10 izstrādē.
Q10 izstrāde
Mūsu Q10 pētījumi jūsu ādai
NIVEA pētnieki bija pirmie, kuri spēja plaša patēriņa tirgum paredzētajos ādas kopšanas līdzekļos kā sastāvdaļu iekļaut koenzīmu Q10.

NIVEA pretgrumbu un pretcelulīta kosmētiskie līdzekļi

Pretnovecošanās līdzekļu jomā koenzīms Q10 tiek izmantots jau sen, piemēram, NIVEA Q10 sērijas kosmētiskajos līdzekļos.
Jaunāks izskats: ne tikai sejas ādai

NIVEA sejas kopšanas līdzekļi, kuri satur Q10

Jūsu sejas āda ir jutīga, un tā katru dienu tiek pakļauta apkārtējās vides ietekmei. Tāpēc ir ļoti svarīgi lietot tādu dienas krēmu kā NIVEA Q10 Plus Anti-Wrinkle Energy Day Care ar SPF 15.

Q10 Hand Cream
Jaunāks izskats: ne tikai sejas ādai

NIVEA products with Q10 to care for your hands

Your age is visible first in your hands. Treat yourself to a moisturising hand cream, like NIVEA Q10 Anti Age Hand Creme. It effectively prevents the first signs of skin ageing.
NIVEA Q10 kosmētiskie līdzekļi, kas paredzēti roku kopšanai
Jaunāks izskats: ne tikai sejas ādai

NIVEA Q10 kosmētiskie līdzekļi, kas paredzēti roku kopšanai

Vecumu pirmām kārtām var noteikt pēc jūsu rokām. Palutiniet sevi ar mitrinošu roku krēmu, piemēram, lietojiet NIVEA Q10 Anti Age roku krēmu. Tas efektīvi novērš pirmās ādas novecošanās pazīmes.

product-stage-bg

NIVEA Q10 Plus serums

NIVEA pētniecības komandas „bagāžā” ir daudzu gadu pieredze un plašas zināšanas par Q10 iedarbību uz ādu. Arī jūs varat izmantot šīs zināšanas savā labā, lietojot jauno un ārkārtīgi efektīvo Q10 Plus pretgrumbu serumu ar pērlēm.
Patentēta formula
Inovatīvais NIVEA Q10 Plus Anti-Wrinkle serums ar pērlēm satur visaugstāko dabīgās ādas sastāvdaļas koenzīma Q10 koncentrāciju visā NIVEA Q10 Plus pretgrumbu līdzekļu sērijā. Pirmo reizi visā NIVEA vēsturē Q10 Plus aktīvās pērles ir iestrādātas hidrogēlā, tādējādi iegūstot ārkārtīgi efektīvu pretgrumbu serumu. Šī unikālā un patentētā ķīmiskā formula, kuras sastāvā ir koenzīms Q10, hialuronskābe un kreatīns, ievērojami samazina grumbas un novērš priekšlaicīgu grumbu veidošanos. Gludākai, jauneklīgākai un tīrākai ādai.

Līdzeklis nekad nezaudē savu svaigumu: pateicoties aktivizējošajam dozatoram
Ar katru lietošanas reizi seruma ķīmiskās formulas pretnovecošanās iedarbība tiek no jauna aktivizēta. Nospiežot dozatoru, mazās pērlītes tiek dāsni izvadītas no dozatora galiņa, kur tās saplūst ar hidrogēlu, iegūstot ārkārtīgi efektīvu serumu, kas viegli iesūcas ādā. Ideālā gadījumā jums vajadzētu uzklāt uz sejas NIVEA Q10 Plus pretgrumbu serumu ar pērlēm katru dienu – no rīta un vakarā. Tas ir ideāli piemērots arī kā pamats dekoratīvajai kosmētikai, jo pērlītes padara ādu gludāku un samazina poras.
Q10 pretgrumbu krēms

Q10 Plus – pretgrumbu krēma pielietojuma zinātniskais pamatojums

Iepazīstieties ar pētniekiem, kuri strādājuši pie Q10 Plus pretgrumbu seruma ar pērlēm, un noskaidrojiet, kas ir šīs revolucionārās formulas sastāvā!

Saglabājiet jaunību ilgāk!

Ikdienā, kopjot ādu un aizsargājot to pret grumbām, jūs varat sniegt sev papildu enerģijas lādiņu, esot aktīvai! Pareiza ēšana, nedaudz sporta un pietiekams un veselīgs miegs palīdzēs jūsu ādai izskatīsies tvirtai un jaunai ilgāk.
Sportošana
Kā palīdzēt savam ķermenim un ādai ilgāk saglabāt tvirtumu?

Pavingrojiet!

Nedaudz pavingrojot, jūsu audos uzlabosies asinsrite, un to parādīs arī jūsu āda. Turklāt jūs stiprināsiet savu imūnsistēmu. Lai to panāktu, jums nemaz nav jānodarbojas ar „īstiem” sporta veidiem. Vienkārši lifta vietā izmantojiet kāpnes, un jūsu āda jums par to pateiksies.
Ēšana
Kā palīdzēt savam ķermenim un ādai ilgāk saglabāt tvirtumu?

Domājiet par to, ko ēdat!

Ādas novecošanās pazīmes novērš kalcijs, dzelzs un C vitamīns. Tāpēc jums vajadzētu nodrošināt to, lai jūsu ēdienkartē būtu daudz dārzeņu, zivju un pākšaugu.
Veselīgs miegs
Kā palīdzēt savam ķermenim un ādai ilgāk saglabāt tvirtumu?

Izgulieties labi!

Pietiekama izgulēšanās nodrošina arī to, ka jūsu ādas šūnas vienmēr ir modras. Kamēr mēs guļam, mūsu ķermenis aktivizē dažādas reģenerācijas programmas. Veltiet savam miegam 7 līdz 8 stundas katru dienu! Atalgojumā par to jūsu āda izskatīsies svaiga un veselīga.