• Visi
  • Attīrošie līdzekļi
  • Dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekļi
  • Salvetes sejas attīrīšanai
  • Toniki
Filtrs
Kārtot

Attīrošie līdzekļi normālai un kombinētai ādai

Ideālā gadījumā jums būtu jāmazgā seja divas reizes dienā, izmantojot NIVEA sejas mazgāšanas želeju. Želeja nodrošina rūpīgu sejas attīrīšanu un palīdz saglabāt nepieciešamo ādas mitruma līmeni. Normālai ādai vai kombinētai ādai varētu arī ieteikt izmantot attīrošās putas, lai notīrītu dekoratīvo kosmētiku un attīrītu ādu kopumā. Tās ne tikai labi notīra, bet arī ir maigas. Vieglās konsistences putām ir patīkami svaigs aromāts, tās ir ērti uzklāt, un pēc noskalošanas āda jūtas pabarota. Ja jūsu āda drīzāk atbilst kombinētas ādas tipam, labākā izvēle sejas ādas attīrīšanai ikdienā būs mazgāšanās līdzeklis un skrubis. Sejas skrubji noņem lieko sebumu, neizjaucot ādas līdzsvaru. Eksfoliējošās daļiņas iztīra poras un palīdz samazināt izsitumus ilgtermiņā, proti, tiek efektīvi novērsta jaunu izsitumu veidošanās.

Sejas tīrītājs sausai un jutīgai ādai


Sausas un jutīgas ādas gadījumā milzīga nozīme ir tam, lai ādas tīrīšana būtu maiga. Jūsu attīrošajiem līdzekļiem ir jābūt maigiem saskarē ar ādu, jānodrošina pilnvērtīga mitrināšana, un tie nedrīkst kairināt ādu. Uzziniet vairāk par NIVEA piedāvātajiem attīrošajiem līdzekļiem jutīgai ādai: attīrošais fluīds šķīdina dekoratīvo kosmētiku un skropstu tušu un apgādā ādu ar mitrumu! Jaunāko šāda veida līdzekļu pamatā ir micelārās tehnoloģijas. Izmantojot šīs tehnoloģijas, dekoratīvā kosmētika un netīrumu daļiņas tiek piesaistītas un noņemtas bez berzes iesaistes. Pateicoties šai maigajai sejas tīrīšanas metodei, samazinās sejas apsārtums, savilkuma sajūta un var novērst sausās vietas. Sausai un jutīgai ādai var ieteikt arī attīrošo pieniņu. Tā kā attīrošie pieniņi parasti ir ļoti maigi, tiek saglabāts ādas dabīgais līdzsvars un netīrumi tiek efektīvi notīrīti. Ko darīt, ja steidzaties? Tad jums ļoti labi noderēs praktiskās attīrošās salvetes.

Āda, kurai ir izsitumi: rūpes un attīrīšana, izmantojot atbilstošus sejas tīrīšanas līdzekļus

Skrubis, kura sastāvā ir smalkas eksfoliējošās granulas, ir ieteicams tādas ādas tīrīšanai, kurai ir izsitumi. Eksfoliācijas ceļā var noņemt mirušās šūnas, stimulēt šūnu atjaunošanos un asinsriti. Sākot no attīrīšanas fāze un turpmāk, jūsu ādas tonis būs gaišāks un vienmērīgāks. Ja jūs lietojat izsitumus maskējošu dekoratīvo kosmētiku, tad ādas tīrīšana ir vēl svarīgāka. Pēc nomazgāšanas liela nozīme ir arī attīrīšanai – tam vislabāk izmantot sejas toniku. Tas palīdz atjaunot ādas līdzsvaru, notīra atlikušās netīrumu un dekoratīvās kosmētikas paliekas un nodrošina, lai āda būtu optimāli sagatavota nākamo kopšanas līdzekļu lietošanai. Šim nolūkam ir nepieciešamas tikai dažas piles tonika uz vates ripiņas un dažas reizes viegli pieskarties ādai.