mazgāt-savu-seju-galvene

Kā mazgāt seju

Viss par sejas tīrīšanas procedūru ikdienā
Vienkārša pamācība, kā pareizi un tai pašā laikā maigi mazgāt seju

Sejas attīrīšanas process

Sejas mazgāšana katru dienu ir svarīga ikviena sejas kopšanas rituāla sastāvdaļa.

Biežas kļūdas attiecībā uz sejas mazgāšanu

  •  Es mazgāju seju, lietojot tikai ūdeni: ūdenim pašam par sevi nepiemīt spēja noņemt eļļā šķīstošos netīrumus, piemēram, kosmētiku un lieko sebumu, un tās mazgāšana ar siltu vai pat karstu ūdeni faktiski sausina ādu.
  • Es eksfoliēju seju katru dienu: faktiski tas var nākt vairāk par sliktu, nekā par labu; tas nav nepieciešams un var kairināt ādu.
  • Es mazgāju seju ar parastajām ziepēm: ziepes noņem ādas dabīgo aizsargbarjeru, un sejas āda var kļūt savilkta un sausāka nekā iepriekš. Turklāt mazgāšana ar ziepēm izjauc ādas dabisko pH līmeni.

Kāpēc ir svarīgi attīrīt seju, lai sejas āda būtu mirdzoša

Mūsu sejas ādai ir jātiek galā ar daudz ko. Kad mēs uzklājam dekoratīvo kosmētiku, pieskaramies sejai vai pastaigājamies piesārņotajā pilsētas gaisā, mēs tai sagādājam lielu slodzi. Tieši tāpēc ādas attīrīšana divas reizes dienā, lai notīrītu netīrumus un atmirušās ādas šūnas, ir svarīga jebkura ādas kopšanas rituāla sastāvdaļa.

Ar labu sejas attīrīšanas līdzekli, piemēram, NIVEA Creme Care Cleansing Cream, var noņemt dažādus netīrumus, un jūsu seja kļūst atsvaidzināta un līdzena – gatava dekoratīvās kosmētikas un kopjošo līdzekļu uzklāšanai.

How to wash your face

Tips for washing your face the right way – you’ll have clean & smooth skin in no time.

NIVEA Creme Care sejas attīrīšanas līdzekļi

Pareiza attīrošā līdzekļa piemeklēšana

Ir svarīgi atrast tādu attīrošo līdzekli, kas atbilst jūsu ādas vajadzībām un uz ādas atstāj patīkamu un atsvaidzinātu sajūtu.
Mūsu ieteikumi jums