mazgāt-savu-seju-galvene

Kā mazgāt seju

Viss par sejas tīrīšanas procedūru ikdienā
Vienkārša pamācība, kā pareizi un tai pašā laikā maigi mazgāt seju

Sejas attīrīšanas process

Sejas mazgāšana katru dienu ir svarīga ikviena sejas kopšanas rituāla sastāvdaļa.

Biežas kļūdas attiecībā uz sejas mazgāšanu

  •  Es mazgāju seju, lietojot tikai ūdeni: ūdenim pašam par sevi nepiemīt spēja noņemt eļļā šķīstošos netīrumus, piemēram, kosmētiku un lieko sebumu, un tās mazgāšana ar siltu vai pat karstu ūdeni faktiski sausina ādu.
  • Es eksfoliēju seju katru dienu: faktiski tas var nākt vairāk par sliktu, nekā par labu; tas nav nepieciešams un var kairināt ādu.
  • Es mazgāju seju ar parastajām ziepēm: ziepes noņem ādas dabīgo aizsargbarjeru, un sejas āda var kļūt savilkta un sausāka nekā iepriekš. Turklāt mazgāšana ar ziepēm izjauc ādas dabisko pH līmeni.

Kāpēc ir svarīgi attīrīt seju, lai sejas āda būtu mirdzoša

Mūsu sejas ādai ir jātiek galā ar daudz ko. Kad mēs uzklājam dekoratīvo kosmētiku, pieskaramies sejai vai pastaigājamies piesārņotajā pilsētas gaisā, mēs tai sagādājam lielu slodzi. Tieši tāpēc ādas attīrīšana divas reizes dienā, lai notīrītu netīrumus un atmirušās ādas šūnas, ir svarīga jebkura ādas kopšanas rituāla sastāvdaļa.

Ar labu sejas attīrīšanas līdzekli, piemēram, NIVEA Creme Care Cleansing Cream, var noņemt dažādus netīrumus, un jūsu seja kļūst atsvaidzināta un līdzena – gatava dekoratīvās kosmētikas un kopjošo līdzekļu uzklāšanai.

Kā mazgāt seju

Padomi pareizai sejas mazgāšanai – jūsu āda būs tīra un gluda vienā mirklī.

NIVEA Creme Care sejas attīrīšanas līdzekļi

Pareiza attīrošā līdzekļa piemeklēšana

Ir svarīgi atrast tādu attīrošo līdzekli, kas atbilst jūsu ādas vajadzībām un uz ādas atstāj patīkamu un atsvaidzinātu sajūtu.

NIVEA Creme Care sejas attīrīšanas līdzekļu sērija: kopjoša sejas mazgāšana

Jaunā NIVEA Creme Care sejas attīrīšanas līdzekļu sērija radusies, iedvesmojoties no NIVEA Creme – kosmētiskā līdzekļa, kuru jau ilgāk nekā gadsimtu iecienījušas daudzas sievietes visā pasaulē, pateicoties tā kopjošajām īpašībām.

Jaunie līdzekļi, starp kuriem ir krēmveida attīrošais līdzeklis, attīrošais pieniņš un attīrošās salvetes, ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu rūpīgu attīrīšanu un ādas kopšanu. Tos var lietot divas reizes dienā, lai jūsu āda būtu tīra un labi mitrināta.

Mūsu ieteikumi jums