Kā kopt sausus matus

Ievērojiet šos matu kopšanas padomus sausiem matiem, un šajā pavasarī jums vairs nebūs šķeltu matu galu! Iepazīstieties ar labākajām matu kopšanas metodēm un līdzekļiem, kurus piedāvā NIVEA, lai atgrieztu dzīvību saviem matiem!

Kā un kāpēc kopt sausus matus

Uzziniet, kāpēc mati kļūst sausi un kāpēc šķeļas matu galiņi, un iepazīstieties ar matu kopšanas paņēmieniem, kas atgriezīs jūsu matu skaistumu un spīdumu!

Kā ziemas mēneši ietekmē jūsu matus?

Ziemas mēnešos aukstums, kad dodaties ārā, un pārāk sausais gaiss telpās centrālās apkures dēļ var padarīt jūsu matus sausus un nedzīvus.

Ja klāt vēl nāk matu žāvēšana ar matu fēnu, tad nav brīnums, ka matiem tiek atņemts to dabiskais mitrums, un tie kļūst sausi un sāk šķelties.

Vislabākais veids, kā parūpēties par matiem pavasarī, ir palutināt tos ar īpašiem līdzekļiem, piemēram, NIVEA Repair & Targeted Care šampūnu ar makadamijas eļļu un Eucerit®, kas „salabos” jūsu matus no to iekšpuses.
sausi-mati-sniegs

Kāpēc mati kļūst sausi un kāpēc tieši ziemā?

Visi zina, kāda ir sajūta, ja mati ir sausi, bet vai jūs zināt, kas izraisa matu sausumu? Mati kļūst lūstoši, ja tiem trūkst to dabīgās taukvielas – sebuma. Ja organisms nespēj saražot pietiekami daudz sebuma galvas ādā, tad mati ir uzņēmīgāki pret sausa gaisa un aukstuma radīto ietekmi.
sausi-mati-griezums

Kāpēc matu gali šķeļas un kā no tā izvairīties?

Matu galiņi ir šķelti, ja mata struktūra ir „spuraina”. Tas bieži rodas pārmērīga karstuma, sausa gaisa vai matu plēšanas dēļ, kad tos ķemmējat.

Ja apgriezīsiet matus ik pēc 6 līdz 8 nedēļām un lietosiet, piemēram, NIVEA Repair & Targeted Care kondicionieri, jūsu matu struktūra būs 


Sausi mati – kā novērst šo problēmu

Sakiet ziemai „Nē!”, ieklausoties šajos matu kopšanas padomos! Uzziniet, kā vislabāk pabarot „izsalkušus” matus un kā tos aizsargāt pret galiņu šķelšanos!
pārtika-sausiem-matiem

Atbilstošākā pārtika, ja mati ir sausi

Lai veicinātu matu spīdumu un veselību, vislabākā pārtika ir tie produkti, kas satur labos taukus. Piemēram, avokado, ķirbju sēklas, zaļie salāti un linsēklas satur Omega 3 un Omega 6 taukskābes. Spināti bagātīgi satur dzelzi un vitamīnus, kas ir nepieciešami veselīgiem matiem.

5 idejas jūsu galvas rotas „pavasara tīrīšanai”

  1. Apgrieziet šķeltos galus.
  2. Izvēlieties jaunu stilu vai jaunu frizūru.
  3. Nenopietni īss matu griezums – vieglākai dzīvei.
  4. Atsvaidziniet savu tēlu ar jaunu matu krāsu vai tonētām šķipsnām.
  5. Palutiniet sausus matus ar matu masku vai citu matu kopšanas procedūru.

Ikdienas matu kopšanas procedūra sausiem matiem

Tāpat kā vēsajos mēnešos jūs dāsnāk uzklājat uz ādas mitrinošu krēmu, tāpat šajā gadalaikā devīgāk jākopj arī mati.

Izvēlieties tādu šampūnu kā NIVEA Hairmilk šampūnu, kas intensīvi mitrina matus, bet nepadara tos smagus.

Lai rezultāti būtu pēc iespējas labāki, pēc matu mazgāšanas lietojiet NIVEA Hairmilk kondicionieri.

Svarīgākais ieteikums: pirms matu taisnotāja vai lokšķēru lietošanas matiem ir jābūt pilnībā izžuvušiem, lai nesabojātu matu folikulus.
product-stage-bg