nivea-sustainability-header-image

Kā NIVEA skar planētu

Pieskāriens veido mūsu cilvēcīgumu

Pieskāriena sajūta palīdz mums attīstīties kā cilvēkiem un nosaka mūsu būtību. Mūsu āda kā cilvēka ķermeņa lielākais orgāns ir galvenais ceļš uz pieskārienu, ļaujot veidot saikni citam ar citu un apkārtējo pasauli.

hand-holding-women-hugging

Ļausim mūsu pasaulei izjust cilvēka pieskāriena pozitīvo spēku!

baby-hand-holding-adult-finger

Mēs, uzņēmuma NIVEA darbinieki, ticam cilvēka pieskāriena pozitīvajam spēkam. Mēs cenšamies izstrādāt ādas kopšanas produktus, kas jums ļaus labi justies savā ādā, lai jūs veidotu saikni ar citiem un izbaudītu dzīvi. Mēs saprotam ādu holistiskā veidā, pētot tās sasaisti ar mūsu vidi, kā arī uztura un emociju ietekmi uz to. Mūsu produktu filozofija ir tādu ādas kopšanas produktu radīšana, kas uzlabo ādas dabisko funkciju, lai ikvienam varētu būt veselīga un skaista āda.

 

 

Turklāt mēs esam apņēmušies pozitīvi ietekmēt pasauli. Esam sev izvirzījuši ambiciozus ilgtspējības mērķus. Mūsu izpētes nodaļas turpina pilnveidot savas formulas, lai optimizētu ādas kopšanas produktus, vienlaikus samazinot to ietekmi uz vidi. Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar zaļajām iniciatīvām un citiem partneriem, lai atrastu jaunus veidus, kā pozitīvi pieskarties mūsu planētai. Veidojot ādas kopšanas produktus, kas vienlīdz saudzīgi pieskaras planētai un ādai, NIVEA uzņemas izaicinājumu it visā, ko darām.

Trīs nivea ilgtspējības pīlāri

Šī tīmekļa vietne ir izstrādāta, lai mēs visi varētu labāk aizsargāt savu planētu, un sniedz bagātīgu informāciju par visiem drošas, maigas un efektīvas ādas kopšanas un vides aspektiem:

Āda pirmajā vietā

nivea-sustainability-skin-comes-first

Izmantojiet Nivea vadošo kompetenci ādas kopšanas jomā un uzziniet vairāk kā esam saistīti ar ādai drošu novērtējumu, iniciatīvām veselībai un vēl videi draudzīgāku ādas kopšanu, kā arī Nivea produktu sastāvdaļām.

Pasaule ir mūsu āda

nivea-sustainability-world-is-our-skin

Atklājiet daudzos veidus, kā NIVEA cenšas uzlabot ilgtspēju visās savās darbībās – no resursu meklēšanas līdz ražošanai, iepakošanai un pārstrādei.

Godīgums un atklātība

nivea-sustainability-honesty-transparency

Uzziniet vairāk par to, kā NIVEA izdzīvo savas vērtības – no mūsu uzvedības kodeksa līdz saistībām, kopīgiem projektiem un citām iniciatīvām.