Krāsoti mati

Kā pareizi kopt krāsotus matus

Kā ilgāk saglabāt savas matu krāsas skaistumu?
Neatkarīgi no tā, vai jūsu mati ir blondi, brūni, melni vai rudi: krāsotiem matiem vienmēr ir jāmirdz visā savā krāšņumā. Ieklausoties šajos padomos, jūs vienmēr izskatīsieties tā, it kā tikko būtu atgriezusies no friziera, – katru dienu!

Ilgstoša krāsas noturība krāsotiem matiem

Krāsoti mati: spīdīgi un veselīgi

Vai jums patīk tā sajūta, kad mati ir tikko krāsoti? Tikai pareizi kopjot matus, var saglabāt šādu mirdzošu krāsu un burvīgu sajūtu.

Kā iedarbojas matu krāsa?

Matu struktūra tiek balināta un oksidēta, izmantojot ūdeņraža peroksīdu, un tas tiek lietots visiem matu tipiem.

Krāsošanas sākumā matu struktūra tiek „atvērta”, izmantojot amonjaku.
Pēc tam oksidētājs iekļūst mata iekšpusē, likvidē dabīgos krāsas pigmentus, padarot matus gaišākus. Krāsa sastāv no nelielām molekulām, kuras tagad spēj iekļūt mata iekšpusē. Esot mata iekšpusē, tās kopā ar oksidētāju izraisa ķīmisko reakciju, kuras rezultātā sāk attīstīties jaunā krāsa.
Tikai pēc tam minētās krāsas daļiņas un līdz ar tām arī jūsu mati ieņem vēlamo krāsu.

Žilbinošs izskats

Izvēloties pareizus kopšanas līdzekļus, jūs vislabāk varēsiet saglabāt matu veselību. Tieši tāpēc sievietēm, kuru mati ir krāsoti, vajadzētu lietot tādus matu kopšanas līdzekļus, kas ir pielāgoti viņu matu tipam, lai krāsa būtu noturīga un zīdaini mirdzoša.

Īpaša aizsardzība krāsotiem matiem

Jebkura krāsa vispirms „uzbrūk” matu struktūras lipīdu kārtai, kas aptver katru matu un aizsargā to.

Bieža mazgāšana, UV stari un karsēšana, veidojot matus, arī bojā matu struktūru.
Rezultātā novājinātās matu šķiedras nespēj noturēt krāsas pigmentus uz ilgu laiku, un krāsa izbalo. Tāpēc krāsoti mati ir jākopj ārkārtīgi rūpīgi.

Barojošas kosmētisko līdzekļu sastāvdaļas nogludina mata ārējo aizsargslāni, mati tiek stiprināti un tāpēc spēj labāk sevī noturēt krāsas pigmentus. NIVEA Color Care & Protect šampūns krāsotiem matiem un tam pieskaņots kondicionieris parūpēsies par minētajām vajadzībām un nodrošinās to, ka krāsa būs noturīga un mirdzoša, pateicoties šo līdzekļu sastāvā esošajam eļļas kompleksam krāsotiem matiem.  
Šie līdzekļi atjauno matu spīdumu un novērš matu blāvumu.

Vairāk par bojātu matu kopšanu uzziniet šeit.

Kā saglabāt krāsotu matu veselīgumu?

Lai saglabātu krāsas mirdzumu, krāsotiem matiem nepieciešama aizsardzība. Tieši tāpēc jaunā un inovatīvā formula, kas satur  eļļas kompleksu krāsotiem matiem, satur gan barojošas sastāvdaļas, piemēram, makadamijas eļļu, gan aizsargājošus elementus, piemēram, UV filtrus.

Barojoša kopšana krāsotiem matiem

Dabīgās, mājās izmantojamās metodes matu spīdumam

Mūsu ieteikumi jums