Kā NIVEA skar planētu

Kā NIVEA skar planētu

Pieskāriens veido mūsu cilvēcīgumu

Pieskāriena sajūta palīdz mums attīstīties kā cilvēkiem un nosaka mūsu būtību. Mūsu āda kā cilvēka ķermeņa lielākais orgāns ir galvenais ceļš uz pieskārienu, ļaujot veidot saikni citam ar citu un apkārtējo pasauli.

Ļausim mūsu pasaulei izjust cilvēka pieskāriena pozitīvo spēku!

baby-hand-holding-adult-finger

Mēs, uzņēmuma NIVEA darbinieki, ticam cilvēka pieskāriena pozitīvajam spēkam. Mēs cenšamies izstrādāt ādas kopšanas produktus, kas jums ļaus labi justies savā ādā, lai jūs veidotu saikni ar citiem un izbaudītu dzīvi. Mēs saprotam ādu holistiskā veidā, pētot tās sasaisti ar mūsu vidi, kā arī uztura un emociju ietekmi uz to. Mūsu produktu filozofija ir tādu ādas kopšanas produktu radīšana, kas uzlabo ādas dabisko funkciju, lai ikvienam varētu būt veselīga un skaista āda.

 

 

Turklāt mēs esam apņēmušies pozitīvi ietekmēt pasauli. Esam sev izvirzījuši ambiciozus ilgtspējības mērķus. Mūsu izpētes nodaļas turpina pilnveidot savas formulas, lai optimizētu ādas kopšanas produktus, vienlaikus samazinot to ietekmi uz vidi. Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar zaļajām iniciatīvām un citiem partneriem, lai atrastu jaunus veidus, kā pozitīvi pieskarties mūsu planētai. Veidojot ādas kopšanas produktus, kas vienlīdz saudzīgi pieskaras planētai un ādai, NIVEA uzņemas izaicinājumu it visā, ko darām.


Trīs nivea ilgtspējības pīlāri

Scaron;ī tīmekļa vietne ir izstrādāta, lai mēs visi varētu labāk aizsargāt savu planētu, un sniedz bagātīgu informāciju par visiem drošas, maigas un efektīvas ādas kopšanas un vides aspektiem:
nivea-sustainability-skin-comes-first

Āda pirmajā vietā

Izmantojiet Nivea vadošo kompetenci ādas kopšanas jomā un uzziniet vairāk kā esam saistīti ar ādai drošu novērtējumu, iniciatīvām veselībai un vēl videi draudzīgāku ādas kopšanu, kā arī Nivea produktu sastāvdaļām.
nivea-sustainability-world-is-our-skin

Pasaule ir mūsu āda

Atklājiet daudzos veidus, kā NIVEA cenšas uzlabot ilgtspēju visās savās darbībās – no resursu meklēšanas līdz ražošanai, iepakošanai un pārstrādei.
nivea-sustainability-honesty-transparency

Godīgums un atklātība

Uzziniet vairāk par to, kā NIVEA izdzīvo savas vērtības – no mūsu uzvedības kodeksa līdz saistībām, kopīgiem projektiem un citām iniciatīvām.