Mitrinošs līdzeklis visām jūsu vajadzībām

Vairums sieviešu apzinās, ka par skaistu ādu ir ļoti daudz jārūpējas. Bet ne visas zina, kurš mitrinošais līdzeklis būtu pareizākais viņu ādas tipam. Kurš krēma veids jums ir vislabākais? Noskaidrojiet to šeit!

Ideāls mitrinošais līdzeklis atbilstoši jūsu krēma tipam

Piemeklējiet pareizo mitrinošo līdzekli maigai un mirdzoši skaistai ādai!

Pareiza krēma lietošana, lai iegūtu skaistu ādu

  • Ādas mitrināšana ikdienā ir svarīgs un patīkams skaistumkopšanas rituāla elements. Bet vai jūs zināt sava personīgā krēma tipu? Lepojieties ar skaistu un mirdzošu ādu, pateicoties jūsu ādas tipam un skaistumkopšanas ieradumiem atbilstošu līdzekļu lietošanai!
  • Vai jums patīk kopt savu ādu un ķermeņa losjons vienkārši ir daļa no jūsu skaistumkopšanas rituāla? Tad jūs esat tipisks(-a) lietotājs kādam no mūsu daudzajiem NIVEA ķermeņa losjoniem, kuriem ir viegla konsistence. 
  • Vai jūs mīlat palutināt savu ādu ar krēmiem no dekoratīvām bundžiņām? Palutiniet sevi ar bagātīgi mitrinošo NIVEA Soft
  • Vai jūs dodat priekšroku maigai ādas kopšanai, kas ir intensīva, taču neatstāj taukainu sajūtu uz ādas? Tādā gadījumā NIVEA Care viegli barojošais sejas krēms ir ideāla izvēle tieši jums.
  • Vai jūs jūtaties tā, ka ar tikai vienu losjonu nepietiek un ka jūsu āda joprojām ir sausa? Tad lietojiet NIVEA Oil-in-Lotions sērijas līdzekļus.
  • Vēlaties, lai jūsu āda būtu īpaši maiga? Tad, pirms *ķermeņa zefīra* vai ķermeņa losjona uzklāšanas, lietojiet *ķermeņa skrubi* – tas padarīs jūsu ādu gludu un tā mirdzēs pati savā dabīgajā skaistumā.

NIVEA mitrinošais krēms – viegli losjoni normālai ādai

Vai vēlaties maigu mitrinošo līdzekli, kas ātri absorbējas jūsu ādā, kurai nekādas īpašas problēmas nav raksturīgas? Tad izvēlieties mūsu populāro NIVEA Express Hydration ķermeņa mitrināšanai. Pateicoties tā maigajai tekstūrai, šis ķermeņa losjons klājas ļoti vienmērīgi. Jūs varat lietot šo losjonu visam ķermenim, jo tas ļoti ātri uzsūcas. Šis vieglais krēms ir bagātināts ar jūras minerālvielām, un tā ir ideāla izvēle normālai ādai. Pamēģiniet NIVEA Express Hydration ķermeņa losjonu normālai ādai un novērtējiet tā iedarbību uz ādu! Vai arī izmēģiniet mūsu jauno NIVEA Care, kura inovatīvais sastāvs nodrošina bagātīgu mitrināšanu, bet ļoti ātri uzsūcas. Tas nodrošina intensīvu mitrināšanu, taču neatstāj eļļainas paliekas uz ādas.


Ideāla ādas kopšana tieši jums – piemeklējiet jūsu ādas tipam

Ir svarīgi zināt, kuri kopšanas līdzekļi ir jums piemēroti, lai jūsu āda kļūtu patiešām maga un mirdzoša. NIVEA var jums piedāvāt šādus kosmētiskos līdzekļus!

Vai jūsu āda ir ļoti sausa? Izmēģiniet NIVEA mitrinošos krēmus!

NIVEA Repair & Care ķermeņa krēms spēj sniegt ļoti sausai ādai 48 stundas ilgu mitrināšanu. Tā sastāvā esošais dekspantenols arī palīdz atjaunot ādas dabīgo aizsargbarjeru.

NIVEA Smooth Sensation ķermeņa losjons – lietotāji, kuri dod priekšroku barojošam mitrinošajam līdzeklim, nekļūdīsies, izvēloties šo līdzekli!

Ja visa jūsu ķermeņa āda ir sausa, tad ir īpaši svarīgi mitrināt to katru dienu. NIVEA Smooth Sensation ķermeņa losjons ir risinājums tieši jums. Šim losjonam ir viegla konsistence, tas ātri uzsūcas un padara jūsu ādu zīdaini maigu. Tā sastāvā esošais šī sviests un Hydra IQ apgādā ādu ar intensīvu un ilgstošu mitrināšanu.

Pareizais mitrinošais līdzeklis ikvienam ādas tipam

Mūsu mitrinošie universālie krēmi

Mūsu populārā klasika – krēms zilajā kārbiņā – un mitrinošie ķermeņa pieniņi.

Šis ir pareizais mitrinošais līdzeklis visiem NIVEA pieniņa faniem.

Pateicoties maigajai un mitrinošajai tekstūrai,  NIVEA ķermeņa pieniņi ir ideāli piemēroti normālai un sausai ādai. Tie mitrina ādu un rada patīkami maigu sajūtu – pamēģiniet pats(-i)!

Klasika – NIVEA Creme zilajā kārbiņā

Mūsu NIVEA Creme ir un paliek nepārspēts ādas kopšanas līdzeklis ikvienam ādas tipam. Ikreiz, kad jūsu ādai ir nepieciešams īpaši maigs un bagātīgi mitrinošs līdzeklis, šim krēmam vienmēr ir jābūt pa rokai. Tas nesatur konservantus un ir piemērots pat jutīgai ādai. Turklāt tas viegli klājas un ātri uzsūcas, par spīti biezajai konsistencei. Palutiniet sevi un savu ādu ar mūsu klasisko krēmu zilajā kārbiņā!